TOP 4 a pol kryptomien, ktoré na svoj veľký rast ešte len čakajú

0

Ahojte, traderi. Moje meno je Jakub Kraľovanský a na základe vášho dopytu som si pripravil TOP 5 mincí, ktoré ešte môžu vypumpovať.

XRP/USD

Začnem možno asi najväčšou kontroverziou. Vopred by som však chcel upozorniť na to, že ide o môj názor, moje skúsenosti a analýzy. Neberte to ako finančné poradenstvo.

Ako prvý som zvolil XRP. Tento coin má okolo seba veľkú kontroverziu, ale napriek tomu sa stále drží na treťom mieste na coinmarketcap-e. Každý si o projekte môže myslieť svoje, ale jedno je isté. XRP vie, ako sa robí veľký „hajp“. Okolo tohto coinu je obrovské ticho a keď sa pozrieme na weekly graf, tak vidíme, že vždy po nejakom čase príde pumpa.

Navyše minulý rok, kedy altcoiny rástli, tak XRP mlčalo a šlo skôr do strany. Každý altcoin si spravil svoju rastovú štruktúru okrem XRP. Podľa mňa je toto spiaci obor, ktorý môže ešte nejaký čas spať, ale potom príde pár týždňov, počas ktorých XRP spraví extrémny rast.

ENJ/BTC

Enjin je pre mňa jeden z coinov, ktoré pozorne sledujem. Pri týchto menších altoch je to naozaj aj trochu lotéria. Videli sme už množstvo prípadov, kedy mal daný altcoin extrémny downtrend, neskôr konsolidáciu a potom znova downtrend. Myslím si, že ENJ nám už počas posledného obdobia ukázal svoju silu. Bohužiaľ, rovnako trpí halvingom a posledný rast bol celkom solídne stiahnutý. Keď sa však na graf pozrieme z vyššej perspektívy, tak potenciál je obrovský.

Projekt Trader 2.0 za prvé dva mesiace fungovania zaznamenal veľký úspech a počas predpredaja si ho zakúpilo mnoho z vás. Rozhodli sme sa teda, že pre vás vytvoríme zľavový kupón. Trader 2.0 si teraz môžete na mesiac vyskúšať so zľavou 25 %.

Kód zľavového kupónu: Trader20

Kupón platí do polnoci dňa 17.01.2020.

kupon

Čo je súčasťou členstva?

  • Denné analýzy a predikcie pre Bitcoin
  • Sledovanie a signály pre altcoiny v pároch voči USD a BTC
  • Analýzy a predikcie pre komodity (zlato, striebro, platina) a akciové indexy (S&P, Dow Jones…)
  • Mince so zápalnou šnúrou – každý, kto si zakúpi členstvo, bude dostávať aj mince so zápalnou šnúrou
  • Fundamenty – okrem pravidelných technických analýz dostanete aj denný prehľad fundamentálnych správ a noviniek
  • Osobný prístup – pravidelné konzultácie portfólia
  • 100k challenge – Obchodovanie LIVE

A, samozrejme, prístup k obsahu vo VIP sekcii Trading11

Členstvo si môžete kúpiť cez tento odkaz.

TRX/USD

Ďalší za mňa veľmi silný coin je TRX. Asi každý máme ešte v živej pamäti uptrend zo začiatku minulého roka. Od leta to už bol len pokles a nuda. XRP a TRX boli coiny, ktoré až tak uptrend nepostretol. Rovnako v poslednom raste tento týždeň sa tieto coiny držali relatívne na uzde. TRX vytvára akési guľaté dno a cesta ku 0.04 – 0.05 USD je podľa mňa otvorená. Navyše, je tu faktor Justin Sun, ktorý je veľmi dobrý marketér a častokrát vie Tron vypumpovať na svojom Twitteri. Väčšinou to býva tak, že coiny, ktoré dlho spia, potom svoj rast predvedú.

Napríklad práve Dash a Zec mali asi najsilnejšie downtrendy zo všetkých veľkých altov a sú to práve tieto dva coiny, ktoré najviac rastú v roku 2020.

ADA/USD

Priznám sa, že oveľa viac verím momentálne altom voči USD. Predsa len, načo to riskovať voči BTC. Halving sa blíži a BTC vyzerá byť bullish. Aby mali malé altcoiny šancu, tak by museli rásť viac ako BTC samotný, a to je celkom risk. Na druhej strane, ak bude rásť BTC, tak veľké alty sa voči USD s ním zvezú. Navyše, pri TRX a ADA sa mi páči ich centová hodnota. Sú to coiny, ktoré boli už na radikálne vyšších cenách. Rovnako sú to coiny, ktoré sa pekne zaguľacujú. ADA „breakla“ falling wedge a vydala sa znova nahor. Je možné, že začína nový cyklus.

Hlasovali ste už v našej výročnej ankete? Máte na to čas iba do konca týždňa, tak neváhajte! Ankety sa už zúčastnilo 500 ľudí a výsledky sú veľmi zaujímavé. 

>>>KLIK<<<

Udalosti a fundamentálna analýza

V poslednej časti vám nepoviem konkrétny coin, ale možno vám dám menšiu inšpiráciu, na čo sa zamerať. Malé altcoiny to voči BTC budú mať tento rok podľa mňa veľmi ťažké. Určite príde aj čas, kedy zažijú svoju rally (nemôžu predsa celý rok len klesať), ale vo všeobecnosti pre nich predpovedám ťažký rok. Výnimkou môžu byť altcoiny, ktoré budú mať veľké udalosti typu Mainnet a podobne. Rovnako by som sa zameral na fundamentálnu analýzu a výskum progresu a noviniek pri daných projektoch. Len technická analýza a dobrý graf pri malých altoch nemusia stačiť. Bude treba niečo extra.

Čo čítať ďalej?

Bitcoin SV pumpu spôsobili boti – tvrdý pád začína

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre