xiaomi_titulka_aquarium_gadget_km_ok

Už v minulosti sme Vám priniesli šialené produkty z Aliexpressu. Dnes pridávame bizarné a zároveň zaujímavé veci, ktoré vyrába a predáva spoločnosť Xiaomi. Táto spoločnosť, ktorú určite poznáte sa predovšetkým dostala do popredia cenovo dostupnými a výkonnými smartfónmi. Potom prišli notebooky a ďalšie zariadenia. Dnes už táto spoločnosť neprekvapí ničím, alebo áno? Niektoré výrobky sú však totálne crazy! Veď posúďte sami!

Akvárium Xiaomi

km_01_smart_aquarium_xiaomi

Toto unikátne smart akvárium od Xiaomi má úplne jednoduchú obsluhu a perfektne vymyslenú filtráciu a výmenu vody. Je napájaný 5V cez USB a je možné v ňom prepnúť až 5 rôznych farebných LED svetelných scén. Kúpiť si ho môžete na Amazone už za 129 USD.

20″ kovový cestovný Xiaomi kufor

km_02_kufor_30l_xiaomi

Často sa trápite s rozbitými kuframi pri cestovaní? Nevadí! Xiaomi má riešenie! Tento kufor z kovovo-horčíkovej zliatiny vydrží viac než si myslíte. To, že to robí spoločnosť, ktorá sa zaoberá elektronikou nemusíme brať do úvahy 🙂 Dvojité mechanické TSA colné zámky Vám zaručia, že sa do neho nik okrem Vás nedostane 🙂 A vojde sa do neho 36 litrov čohokoľvek, za príjemných 75€.

Vyhrievaná bunda Xiaomi 90 GO FUN

km_03_jacket_jacket_xiaomi_ok

Vyhrievaná bunda? To ako fakt? Áno, fakt! Vyhrievaná bunda od Xiaomi je šialený, ale užitočný vynález, ktorý je napájaný ako obvykle cez USB. Napájaná musí byť cez PowerBanku, ktorú budete mať umiestnenú vo vnútornom vrecku. No nie je to úžasné? Bunda vyhrieva chrbát a krk. Pri zvolení powerbanky o kapacite 10 000mAh vás vie bunda zohriať až na 14 hodín. Automatická regulácia teploty je samozrejmosťou. Že je to crazy? To rozhodne je, ale zároveň aj veľmi užitočné. Kúpiť si ju môžete za 129€.

Xiaomi Mi Robot Builder Roverkm_04_xiaomi-mi-robot-builder_ok

Pre nadšencov LEGO technic je tu vlastná smart stavebnica od Xiaomi. Zložená je z vyše tisíc dielov a je možné z nej postaviť tri funkčné hotové smart hračky. A to nie je všetko. Keďže sa jedná o Xiaomi, tak tieto hračky môžete ovládať pomocou svojho smartfónu, alebo hlasom. Celá stavebnica oproti napr. LEGU nie je ani priveľmi drahá. Kúpite si ju za 99€.

Xiaomi 70mai štartér do auta a Power Bank v jednom

km_05_70mai-jump-starter-1_xiaomi

Tak takáto luxusná vec sa len tak nevidí. Nie je na tom síce nič crazy, ale už samotný nápad powerbanky so špičkovým odberom prúdu 600A je naozaj unikát, ktorý rozhodne patrí do tohoto článku. Okrem toho sa dá použiť aj ako Powerbank o kapacite 11 100 mAh s LED svetlom. Tohoto pomocníka ocení každý, kto už niekedy nadával pri svojom “zdochnutom” aute. Jedná sa o drahšie zariadenie, ale môže zachrániť veľa času a nervov. Kúpiť si ho môžete už za 89€.

Xiaomi naozaj valí a vyrába všetko s patričným dizajnom a cenou. Veríme, že aj do budúcna pripravíme podobný zoznam toho, s čím nás opäť zaujmú!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance