Token BNB vykazuje potenciál pre rast
Token BNB vykazuje potenciál pre rast. Zdroj: Shutterstock.com/Voar CC

Token BNB burzy Binance dosiahol ďalší významný míľnik. Po aktualizácii siete prekonal tento projekt hranicu 1 miliardy obchodov.

BNB a potenciál rastu

Komunita burzy Binance je jedna z najsilnejších vo svete kryptomien. Základy upevňuje aj token BNB, ktorý patrí dlhodobo k najžiadanejším kryptomenám. Po nedávnej aktualizácii siete s názvom „Binance Account Bond“, prekonal tento token hranicu 1 miliardy obchodov.

Binance Account Bond je v podstate token, ktorého cieľom je identifikácia používateľov, ktorí úspešne dokončili overenie KYC. Cena BNB ihneď po oznámení zareagovala rastom približne 6 % v priebehu 24 hodín.

Prečítaj si tiež: Čo kupujú inštitucionálni investori? Výsledky vás prekvapia

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Najnovší projekt burzy Binance dokázal pozitívne ovplyvniť aj celkové objemy obchodov. K téme sa vyjadril aj generálny riaditeľ burzy Changpeng Zhao, ktorý retweetol nasledujúci príspevok.

Token BAB nemá žiadnu ďalšiu využiteľnosť s výnimkou toho, čo sme oficiálne oznámili. Pomáha len identifikovať klientov, ktorí prešli overením KYC,“ uviedol CZ.

Platforma zkBNB

V poslednom období bol zaznamenaný nárast vývojovej aktivity, ktorý dokazuje aj spustenie novej a revolučnej platformy zkBNB, ktorá disponuje rovnakým zabezpečením prvej vrstvy ako Binance Smart Chain.

Dopyt po tokene BNB exponenciálne rastie už viac ako 2 roky. Očakáva sa, že sa v najbližších rokoch tento trend udrží a dopyt predbehne ponuku. Jedným z dôvodov je aj deflačný mechanizmus kryptomeny, ktorý každý štvrťrok spáli isté množstvo tokenov, čím sa neustále zmenšuje ponuka.

Čítaj ďalej: Kryptomena týždňa: token BNB sa ukázal ako stabilná investícia

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance