bull bitcoin wall street

Tom Shaughnessy, spoluzakladateľ Delphi Digital, tvrdí, že nasledujúci bull run bude väčší ako ten, ktorý sme zažili v roku 2017.

Optimizmus prevláda

V komunite kryptomien všeobecne panuje pozitívna nálada. Zdá sa, že sa pomaly blíži koniec medvedieho trhu, a to potvrdzuje aj spoločnosť Delphi Digital. Delphi Digital sa zaoberá tvorbou nezávislých analýz pre inštitucionálnych investorov. Teraz spoločnosť zverejnila záver zo svojej analýzy o budúcnosti kryptomien.

Viac informácií o BTC SV: Kraken po vzore Binance delistuje BTC SV

„Posledný BTC bull run bol hnaný hypom kúzelných, internetových peňazí. Ten ďalší bude mať iný motor. Nastávajúci cyklus bude poháňaný pochopením výhod, ktoré plynú z toho, že máte platidlo, ktoré nepodlieha žiadnej autorite, má konečný počet mincí a zároveň je digitálnym úložiskom hodnoty. Ďalší bull run bude väčší,”

povedal spoluzakladateľ spoločnosti.

Shaughnessy je zároveň optimistom, čo sa týka altcoinov. Podľa jeho názoru bude rásť dopyt po alternatívach k BTC. To má však následne viesť aj k rastu ceny BTC ako hlavného prístupového bodu medzi kryptomenami a fiat menami.

Dno sme už videli

Podľa Delphi Digital sme už videli dno ceny BTC. Toto dno podľa svojich predpovedí odhadovali na Q1 2019 a podľa ich mienky sme presne toto videli v rámci trhovej kapitulácie.

Pokračujúca adopcia kryptomena – Jedna z najväčších cestovných agentúr prijíma BTC

„Využili sme predchádzajúce údaje o vývoji ceny BTC. Tie sme porovnali a akumulačnými bodmi pre BTC. Tým sa nám podarilo spresniť našu predpoveď založenú na momentálnej dynamike UTXO (UTXO je v podstate indikátor, kedy sa naposledy BTC pohybovalo – t. zn. prenos BTC z jednej adresy na inú). Preto sa domnievame, že spodnú hranicu ceny uvidíme v prvom kvartáli roku 2019,”

uvádza sa v správe Delphi Digital, ktorá vyšla v januári roku 2019.

Delphi Digital sa drží pri zemi so svojimi predikciami. Nehovorí síce, kam až cena BTC môže dôjsť, ale spoločnosť javí značnú istotu, že rast ceny bude mať trvalý charakter. Najznámejšou cenovou predikciou je odhad McAfeeho, ktorý tvrdí, že je matematicky nemožné, aby bol BTC v roku 2020 na nižšej cene, ako je milión dolárov.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Tento článok je preložený z českého originálu, ktorý pre vás pripravil KracikA.