coinpot faucet

Faucet na kryptomeny. Názov, ktorý mnohých ľudí odrádza a mnohých priťahuje. Pravda je však taká, že faucety môžu do veľkej miery za to, že sa jedinec dostal do kryptosveta. Faucety sú systémy, ktoré dávajú tzv. claimovaním kryptomeny zadarmo! Samozrejme za to chcú protislužbu. Niekedy stačí prepísať pár čísel, vyrátať príklad alebo zhliadnuť reklamné video. Za odmenu vám poskytnú nejaké drobné kryptá v hodnotách desaťtisícin eura. Prečo potom zaujímajú také množstvá ľudí?

Strata času? Tak čítajte ďalej…

Samozrejme klikanie na reklamy a podobné úkony zaberajú nejaké minúty času. Ide o malé čiastky, no vzhľadom na to, že sa berie do úvahy aktuálna hodnota daného coinu je hodnota v eurách nepodstatná. Aspoň nie v tej chvíli. Totiž volatilita krypto mincí je naozaj rôzna a preto je možné, že dnes ste dostali za klikanie na reklamy 0,001 € ale zajtra budete mať 5 € na účte. Nebolo by to prvýkrát. Častokrát niektoré mince naberú obrovskú pumpu a ich cena sa zmení zo dňa na deň alebo z hodiny na hodinu o niekoľko tisíc %. Stúpanie samotného bitcoinu a jeho vývoj bol naozaj pomalý a aj keď prišli momenty, kedy sa zmenila cena zo dňa na deň o pár desiatok percent, nebolo to nejako extrémne. Bitcoin sa takto dostal za pár rokov z ceny okolo dvoch eur až do dnešných 10 400 € (v dobe písania tohto článku).

Prečítajte si: TOP 5 spôsobov ako získať kryptomeny zadarmo – Zarob si denne od 1-100 EUR

Za klikanie na reklamy pár bitcoinov??? Samozrejme 🙂

Odmeny pred niekoľkými rokmi v takýchto faucetoch boli nízke vzhľadom na cenu, no za jeden claim ste vedeli dostať aj niekoľko tisíc satoshi. Takto mnohí vyzbierali na faucetoch aj niekoľko bitcoinov :), ktoré však nabrali hodnotu až postupne. Ak vytrvali a nepredali ich za pár desiatok eur, dnes majú slušnú čiastku. Presne toto sa stalo aj v prípade jedného českého občana, ktorý sa pochválil na sociálnej sieti v skupine venujúcej sa kryptomenám nasledovné:

coinpot oznam facebook faucet

Dotyčný bol vyzvaný k doloženiu dôkazu a natočil video priamo z prihlásenej stránky coinpot peňaženky. Screen prikladáme 🙂

coinpot faucet btc

Veru, naozaj sa mu podarilo po pár rokoch prihlásiť do coinpot peňaženky a zistil, že ho tam už dlho čaká slušný obnos bitcoinov. Konkrétne faucety mu priniesli 12,60 BTC. To, či ich vyberie, resp. či mu ich dovolí systém vytiahnuť, budeme sledovať a určite vás o tom budeme informovať.

Jediný takýto prípad? Určite nie

Takýchto prípadov, keď sa objavia zabudnuté mince, je určite viac. Častokrát ľudia len čušia a nič nevyzradia. Šanca, že zabudnete pri toľkom počte peňaženiek a búrz na nejaký coin je veľká. Nemusí to byť však prípad keď minca, ktorá cez klikanie po reklamách niekto získal nabrala hodnotu. Toto je však dôkaz, že faucety rozhodne do budúcna nie sú stratou času 🙂

Súvisiaci článok na čítanie

TOP 5 spôsobov ako získať kryptomeny zadarmo – Zarob si denne od 1-100 EUR

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance