ontology gcc

Ontology vydalo 5. februára oznámenie o tom, že prichádza s novým programom na podporu členov komunity, ktorí sú ochotní prispieť svojím časom, úsilím a špecifickými schopnosťami k rastu ich ekosystému. Základný balík odmien je 100 000 000 ONT.

Prečo sa stať GCC?

Z krátkodobého hľadiska je možné obdržať úžasné odmeny. Ontology sa chce počas roku 2020 sústrediť na budovanie silného ekosystému globálnej komunity. Dostanete možnosť plne využiť náš značný motivačný program – celkové množstvo motivačného rozpočtu 100 miliónov ONT,  s cieľom pomôcť a zabezpečiť váš cieľ.

Zo strednodobého hľadiska to bude prospešné pre vašu lokálnu komunitu. Ontology disponuje s najnovším know-how blockchainu, technológiami, produktom a službami. Ako jeden z našich GCC dostanete možnosť pre vašu komunitu zabezpečiť prvé skúsenosti s novospustenými blockchainovými službami, ktoré umožňujú adopciu v reálnom biznise.

Z dlhodobého hľadiska pomôžete zdravému a distribuovanému ekosystému. Ontology ekosystém pozostáva z mnohých partnerov z tradičného biznisu, ktorí neposkytujú služby len spoločnostiam, ale aj individuálnym zákazníkom. Dlhodobo sa teda stanete súčasťou zdravého, udržateľného a distribuovaného ekosystému.

Kto sa môže stať GCC ?

 • Osobnosti formujúce verejnú mienku (KOL)

Osobnosti formujúce verejnú mienku v akomkoľvek odvetví s vysokým záujmom o prijatie technológie blockchainu, ktoré súčasne majú dostatočné množstvo sledujúcich.

 • Obchodníci

Jednotlivci alebo organizácie, ktoré majú skúsenosti s vývojom a tvorbou pozitívnych interakcií a skvelé vzťahy s tými, ktorí hľadajú blockchainové riešenia s cieľom tvoriť reálne obchodné príležitosti.

 • Komunitné organizácie

Existujúca komunita so značným množstvom aktívnych členov, ktorí súhlasia s aplikáciou blockchainovej technológie.

 • Výskumné organizácie

Organizácie venujúce sa výskumu blockchainovej technológie, ale tiež R&D labs, inštitúcie, NGO, atď.

 • Vývojári

Vývojári jednotlivci alebo tímy, ktoré dokážu aplikovať technológiu blockchainu do tvorby produktov, ktoré prinášajú skutočnú hodnotu do života.

 • Ostatní

Povedzte nám ako inak by ste chceli pomôcť rastu Ontology, než vo vyššie spomenutých kategóriach.

Čo môžem získať od Ontology ?

 • Budete autorizovaný ako oficiálny zástupca Ontology komunity v regióne.
 • Stanete sa Ontology Nodom. Podieľanie sa na sieti a dlhodobé zdieľanie profitov Ontology siete.
 • Umožnenie získania prvých skúseností s našimi najnovšími blockchainovými produktmi, scenármi alebo službami pre vašu komunitu.
 • Tvorba vlastnej Ontology komunity a získanie odmien za jej rast.
 • Ďalšie motivačné odmeny od Ontology na základe vplyvu komunity/organizácie.
 • Získanie rastúcich odmien generovaných vaším komunitným nodom.

Štruktúra odmien pre GCC

Momentálny základný rozpočet na financovanie GCC je 100 000 000 ONT. Vaše odmeny ale môžu pozostávať z 3 aspektov:

Financovanie od Ontology:

 • 100 000 000 ONT

Odmeny za „staking“ členov komunity:

 • Čim viac ONT je „staknutých“ vo vašom node, tým viac odmien obdržíte. Každý GCC si môže vybrať svoje vlastné percento zdieľania (so stakermi) obdržaných transakčných poplatkov.
 • Ďalšie odmeny od Nadácie Ontology ak sa váš node stane jedným z top 49 nodov.

Zdieľanie príjmu za každú úspešne uzavretú obchodnú príležitosť

 • Ontology motivuje komunitu, aby sa snažila o urýchlenie procesu aplikácie blockchainovej technológie do scenárov tradičného obchodu. Každý GCC je oprávnený zdieľať príjem generovaný z týchto projektov.
 • Majte na pamäti, že členovia vašej komunity majú šancu zažiť najnovšie aplikácie blockchainu v reálnom živote ako prví pred tým, než sa sprístupnia pre celý svet.

Ako sa prihlásiť ?

Zašlite svoje CV na gcc@ont.io, v krátkosti sa predstavte a uveďte dôvod, prečo by sme mali vybrať práve vás.

Oficiálny Ontology tím vás bude kontaktovať po tom, ako bude vaša žiadosť prehodnotená.


Tento článok bol pripravený členom oficiálnej československej Ontology telegram skupiny. Ak chcete o projekte diskutovať v natívnom jazyku a zároveň získať technickú podporu, pridajte sa do rozrastajúcej sa skupiny kliknutím na odkaz: https://t.me/OntologySlovakCzech

Web / Twitter / GitHub / Facebook / YouTube

medvedí trh, Prečo môže byť medvedí trh dobrý pre blockchain?

Zdroj: medium.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance