Táto kryptomena ignoruje korekciu
Táto kryptomena ignoruje korekciu. Zdroj: Shutterstock.com/Zeedign.com

Ekosystém Polygon s natívnym tokenom MATIC dosahuje pozitívne výsledky aj napriek tomu, že sa celý trh s kryptomenami nachádza v klesajúcom trende. V čase písania tohto článku dokázal MATIC vzrásť o viac ako 16 % za posledných 24 hodín. Za posledný mesiac dosiahol dokonca profit viac ako 41 %.

Analytici však aj napriek týmto výsledkom hovoria o opatrnosti. Tieto cenové nárasty bývajú častokrát náchylné na prepad. Ak by sa však tokenu MATIC podarilo preraziť podporu na úrovni 1,1241 doláru, môže sa vytvoriť nový support na úrovni 0,9367 dolárov.

MATIC/USD
MATIC/USD 30m TF. Zdroj: TradingView.com

Ekosystém Polygon patrí k najaktívnejším blockchainovým systémom na trhu s kryptomenami. Čoraz viac sa zapája do projektov, ktoré predstavujú prepojenie štandardných financií a webu 3.0. Investori by preto mali sledovať najmä makroekonomický vývoj. Inštitucionálni investori považujú ekosystém Polygon za vstupnú bránu do sektoru web 3.0 a DeFi.

Dôkazom pozitívnej budúcnosti je aj historická udalosť, ktorá sa odohrala pred pár týždňami. Spoločnosť JPMorgan zrealizovala prvý DeFi obchod na verejnom blockchaine. Ide o veľký míľnik globálnych financií. Celý projekt bol pritom zrealizovaný vďaka ekosystému Polygon.

Ako už bolo napísané vyššie, väčšina analytikov očakáva pokračovanie korekcie. Token MATIC je prepojený s Bitcoinom tak, ako veľká časť kryptomien, a preto môžeme očakávať pokles.

Viac si môžete prečítať tu: Obrovský míľnik pre kryptomeny! Banka JPMorgan búra svojím najnovším počinom predsudky

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance