Takto proti vám korporácie používajú umelú inteligenciu

1

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

O Umelej Inteligencii (AI) už bolo povedané veľa. Niektorí, ako Stephen Hawking či Elon Musk sa tejto technológie boja a tvrdia, že môže veľmi ľahko zničiť ľudstvo, iný v nej zas vidia obrovský potenciál. Faktom však je, že AI je už dnes používaná proti nám.

Odporúčame pozrieť si priložené video od PBS Frontline

Neverte korporáciám, ani vládam – Umelá inteligencia je a bude používaná PROTI vám!

Technologickí giganti používajú inteligentné počítače na analyzovanie našej digitálnej aktivity. Ich cieľom je vymámiť z nás peniaze cez reklamy alebo nás ovplyvňovať iným spôsobom. Firmy ako Google či Facebook sa už dávno priznali k podobným praktikám.

V Číne sa AI používa na sledovanie ľudí, ovládanie davov, šírenie strachu a zefektívňovanie vývoja technológií. Čínska vláda vidí v AI technológiu, ktorá jej pomôže ovládnuť veľkú časť sveta. Táto krajina vstúpila do AI pretekov iba pred troma rokmi, keď Google DeepMind porazil majstra sveta v starodávnej hre Go. Dnes už vedie v mnohých aspektoch a očakáva sa, že do roku 2025 sa z nej stane vedúca veľmoc.

Odhalené – Takto centrálne banky vytvárajú novú vrstvu superbohatých

V dnešnom svete umelá inteligencia slúži vládam a veľkým nadnárodným korporáciám. Z nás obyčajných ľudí, robí obyčajné produkty, ktoré nakupujú advertiseri. AJ na tomto webe nájdete reklamy od Googlu, ktoré sú prispôsobené vašim záujmom. I keď, snažíme sa ich čo najviac obmedzovať a používať alternatívne reklamné siete.

Ak ste z toho, čo ste si práve prečítali aspoň trochu znepokojení, určite vám odporúčame pozrieť si priložený dokument. Je fascinujúci a informácie v ňom vám otvoria oči. Ide o starú dobrú investigatívnu žurnalistiku, ktorej sa v dnešnom svete clickbaitov a fake news venuje stále menej pozornosti, čo je veľká škoda.

Zaujíma vás svetová politika, ekonomika a rovnováha moci? Čína za posledné roky rozložila svoje chápadlá viac, ako kedykoľvek predtým a stala sa z nej skutočná superveľmoc. Príbeh o Číne si môžete prečítať v tomto článku:

Príbeh o Číne – Najväčšia veľmoc histórie opäť ovládne svet, čo bude potom?

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Tomas

Vôbec mi to nevadí ba dokonca som rád že sa nemusim pozerať na také reklamy ktorých produkt ma ani nezaujíma.