STREAM o 20:00 Chaos na trhu s kryptomenami vrcholí a veľryby predávajú – Čo čaká Bitcoin v tomto týždni?

0

Bitcoin nám počas nedele začal poriadne padať. Altcoiny sú pre zatiaľ iba v malej korekcii zo sobotného rastu. Je toto začiatok dlho očakávanej veľkej korekcie? Ako hlboko by mohol Bitcoin klesnúť? O tom a o mnohých ďalších témach sa budeme baviť zajtra na našom streame.

Tešíme sa na vás v pondelok o 20:00! Prihláste sa na odber kanálu BitLink, nech vám neujde naše spravodajstvo.

Kedy príde konečne korekcia?

Dnešný prepad Bitcoinu samozrejme nemusí znamenať nič vážneho. V čase písania článku na tomto aktíve ani zďaleka nie je ohrozený dlhodobý bullish trend. To by sme museli na pár dní klesnúť hlboko pod 17 000 USD. Bearish pohyb môžeme využiť na otvorenie obchodu na férovej hladine, konkrétne na golden ratio. O celom obchodom systéme sa budeme baviť zajtra na streame.

Bude Bitcoin pokračovať v raste, alebo príde korekcia? A čo altcoiny, našli už konečne dno? Dosiahneme ešte do konce roka ATH? A čo je to value investing systém? O tomto všetkom sa budeme baviť zajtra na streame.

Ako najlepšie zarobiť v dobe HYPU? TOP tipy na trading kryptomien

Zaujímavé sú aj altcoiny, kde počas zajtrajšieho streamu ich budeme rozoberať hneď niekoľko. Nezabudnite si preto zapnúť odber zo zvončekom, aby ste o 20:00 nezmeškali live stream.

Prihláste sa na odber BitLink videí a nezmeškajte naše spravodajstvo.

Tešíme sa na vás!

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre