[Správy] Turecko je európskou veľmocou v kryptomenách

BITmarkets BITmarkets

Turecko je európskou veľmocou v kryptomenách • Podľa prieskumu ľudia veria, že z dlhodobého hľadiska sa cena BTC bude pohybovať medzi 100 000 až 1 000 000 dolármi • Posledná šanca na získanie členstva v Trading11 s neskutočnou zľavou • Facebook intenzívne pracuje na vývoji svojej vlastnej kryptomeny • Najväčšie Bitcoin peňaženky posledný mesiac výrazne dokúpili

Turecko je európskou veľmocou v kryptomenách

Podľa najnovšieho prieskumu agentúry ING, až 18% Turkov vlastní kryptomeny. Až 18% Turkov totižto odpovedalo na jednoduchú otázku „Vlastníte nejaké kryptomeny?” áno. To je presne dvakrát viac ako európsky priemer, ktorý sa hýbe na hranici 9%. Podľa rovnakého prieskumu napríklad v prípade Českej republiky vlastní kryptomeny 9% obyvateľov.

Viac informácií o tomto prieskume sa dozviete na tomto linku: bitcoinist.com 

Cena BTC sa bude pohybovať medzi 100 000 až 1 000 000 dolármi

Máme tu ešte jeden prieskum. Ten sa dial na Twitteri jedným z najviac followovaných ľudí, v tomto sektore, známym pod menom Magic. Podľa jeho prieskumu, ktorého sa zúčastnilo až 3000 ľudí, až 42% verí, že Bitcoin prekoná hranicu 100 000 dolárov v najbližších 4 rokoch. 72% si myslí, že Bitcoin bude mať vyššiu hodnotu ako 20 000 dolárov.

Ak chcete vedieť viac, neváhajte otvoriť tento link: newsbtc.com

Posledná šanca na získanie členstva v Trading11 s neskutočnou zľavou

Jedna podstatná správa priamo z domoviny. Trading11 čoskoro ukončí možnosť nakúpiť 2 balíky so slušnými zľavami. Balík Standard S máte možnosť zakúpiť s 25% zľavou, zatiaľ čo Standard L sa aktuálne teší 20% zľave. Ak vás zaujíma obchodovanie a sledujete Trading11, neváhajte a naštudujte si možnosti, ktoré Trading11 ponúka. Nepochybne, sú viac ako zaujímavé.

Pre viac informácií o týchto zľavách si pozrite stránku Trading11 alebo nasledovný link: trading11.com

Facebook intenzívne pracuje na vývoji svojej vlastnej kryptomeny

Naspäť k celosvetovým správam. Neomylne ide o poriadne veľkú novinku, ktorá aktuálne otriasa celým kryptomenovým svetom. O Facebooku sa v podstate píše takmer na každom rohu. Najmä o tom, že Facebook stále prijíma nových a nových blockchain vývojárov. Rovnako sa stále viac spomína možnosť novej kryptomeny, a to Facebook Coinu. Takáto novinka by určite zmenila spôsob, akým sa na kryptomeny pozerá.

Viac informácií v angličtine na tomto odkaze: cryptovest.com

Najväčšie Bitcoin peňaženky posledný mesiac výrazne dokúpili

Bitcoin adresy, s najväčším počtom BTC, posledné mesiace naozaj nezaháľali. Najprv sa zdalo, že by mohlo ísť najmä o veľké kryptomenové burzy (Binance, Bitfinex, Huobi, Bittrex a podobne). Avšak, až bližší rozbor ukázal, že burzy svoje BTC nenavyšovali (Bitfinex dokonca predával). Naopak, dokupovali najmä veľryby, ktorých peňaženky poriadne navýšili počet Bitcoinov. Dokopy by malo ísť o navýšenie takmer až o 150 000 Bitcoinov medzi peňaženkami s najväčším počtom BTC (TOP 100 peňaženiek).

Viac informácií sa dozviete na tomto linku: cryptovest.com 

Čo čítať ďalej?

Dostala zmenáreň Coinbase od Ripple peniaze za zalistovanie tokenu XRP?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI