[Správy] Sľuby, sľuby – Viac ako 60% z top 100 tokenov sú len kus papiera • Bitcoin vykazuje väčšie použitie ako zlato a ďalšie novinky

Novinky Prinášame vám najnovšie správy
Prinášame vám najnovšie správy. Zdroj: shutterstock.com/Tero Vesalainen
BITmarkets BITmarkets

Sľuby, sľuby – Viac ako 60% z top 100 tokenov sú len kus papiera • Bitcoin vykazuje väčšie použitie ako zlato • Thajsko pokračuje na ceste ku krypto dominancii • Binance spúšťa novú krypto akadémiu

Sľuby, sľuby – Viac ako 60% z top 100 tokenov sú len kus papiera

Podľa najnovšieho výskumu len približne 40 z najlepších 100 tokenov (podľa trhovej kapitalizácie) podporuje pracovný produkt”, ktorý je aktívny a dostupný pre verejnosť”.

Výsledky vyšetrovania právnickej fakulty Univerzity v Pensylvánii priniesli závery o mnohých projektoch ICO. Množstvo projektov, ktoré v poslednej dobe spustili svoje tokeny, často ostávajú len nakreslené na tabuli”. Najmä, čo sa týka použitia v reálnom svete.

Hodnotili sme stav každého projektu, preskúmali jeho plán, skontrolovali jeho históriu a porovnali dokončené funkcie s tým, čo tím sľubuje dodať v budúcnosti”, vysvetlili autori výskumu, John Bardinelli a Daniel Frumkin.

Viac sa dočítate tu:  https://bitcoinist.com/  (v EN)

Bitcoin vykazuje väčšie použitie ako zlato

Napriek nízkej cene, najpopulárnejšia svetová kryptomena od 2. štvrťroku 2017 vytvára väčší objem transakcií ako zlato. Je však zaujímavé, že to nie je jednorazová udalosť, od druhého štvrťroku roku 2017 sa stala dôsledne po prvom kryptocurnálnom svete, ktorý na jar minulého roka dosiahol paritu” s cenou unce zlata.

Treba tiež poznamenať, že aj napriek tomu, že Bitcoin v roku 2018 zasiahol seriózny pokles, stále dvakrát prevyšuje objem transakcií zlata. Za menej ako desať rokov už Bitcoin ukazuje, že má v digitálnom veku väčší význam ako drahocenný kov, ktorý bol de facto uchovávaný po tisíce rokov.

Viac sa dočítate tu: https://bitcoinist.com/ (v EN)

Thajsko pokračuje na ceste ku krypto dominancii

Začiatkom tohto mesiaca zaznamenal thajský SEC veľký záujem emitentov tokenov, ktorí sa usilovali o regulovaný status v krajine. Viac ako 50 spoločností údajne zaslalo žiadosti, ale iba päť z nich splnilo podmienky. Medzi podnikmi je niekoľko kryptobúrz – Bitcoin Company Ltd., Cash2Coins, Bitkub, Tdax a Coin Asset Exchange – a dvaja obchodníci OTC – Coins a ThaiWM.

Viac sa dočítate tu:https://cryptoslate.com/ (v EN)

Binance spúšťa novú krypto akadémiu

Binance, popredná svetová kryptoburza, rozširuje svoj ekosystém o platformu Binance Academy. Binance Academy je v beta verzii. Online vzdelávacia platforma s otvoreným zdrojovým kódom pokrýva celý rad blockchain a kryptografických tém, vrátane obchodovania, bezpečnosti. Platforma obsahuje krátke, pôsobivé videoklipy, ktoré pomáhajú nováčikom zorientovať sa v krypto-priestore, ako aj materiály pre pokročilejších obchodníkov a nadšencov, ktorí chcú zdokonaliť svoje zručnosti.

Viac sa dočítate tu: https://bitcoinist.com/ (v EN)

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.