SPRÁVY – Krypto fond pomáha bojovať s koronavírusom – Bitcoin opäť stráca na hodnote!

0

Prinášame prehľad čerstvých správ. Dnes sa okrem dôležitých noviniek pozrieme aj na prehlaď trhu. Na úvod začneme zaujímavým prieskumom. 

Na našom YouTube kanáli BitLink vyšla víkendová analýza trhu. Mrknite na ňu, a ak ste tak ešte neurobili, prihláste sa na odber našich videí.

(článok pokračuje pod videom)

Prieskum naznačil rast BTC k 22 000 USD

Kraken je burza so sídlom v San Franciscu. Ide o jednu z popredných firiem, ktorá poskytuje zmenu kryptomien, či ďalšie zaujímavé produkty okolo tradingu. Tentoraz uskutočnili prieskum, ktorý vychádza z odpovedí 400 „VIP“ obchodníkov s kryptomenami. Napriek súčasnej hospodárskej situácii účastníci prieskumu naznačujú svoje presvedčenie o tom, že Bitcoin a altcoiny sú v býčej nálade a budú rásť. Respondenti prieskumu burzy Kraken si okrem toho myslia, že cena BTC sa skôr či neskôr dotkne hranice 22 000 USD.

„Napriek týmto neistým časom je z prieskumu zrejmé, že krypto priemysel je stále v dobrej kondícii a netreba sa báť o budúcnosť.“

Krypto fond pomáha bojovať s koronavírusom

Používajú sa kryptomeny na boj proti globálnej pandémii koronavírusu? Krypto spoločnosti sa podieľajú na poskytovaní koronavírusovej pomoci krajinám, nemocniciam a ľuďom trpiacim Covid-19. Kampaň zameraná na pomoc pre ľudí zasiahnutých koronavírusom a podpora Červeného kríža, aj toto sú hlavne ciele prvých krypto fondov, ktoré zbierajú peniaze od investorov a podporujú najviac zasiahnuté oblasti. Do fondu sa zapojila aj veľmi známa nadácia Binance, ktorá aktívne podporuje chudobné štáty a krajiny, ktoré zasiahne prírodná katastrofa.

ReFork napriek kríze rozširuje výrobu

ReFork je česká firma, ktorá sa zameriava na ochranu prírody. Prinášajú svoj vlastný recyklačný produkt, ktorý dokáže efektívne narábať s odpadom. Táto úspešná firma aj počas krízy opäť rozširuje svoje výrobné kapacity. Vo štvrtok 20. februára dorazil do priestorov partnera ReFork spoločnosti PP & T špeciálne upravený hybridný vstrekolis značky Arburg.

„Toto unikátne zariadenie do svojho strojového parku zaradíme vôbec ako prvá spoločnosť v Českej republike a jedna z mála v strednej Európe.“

Bitcoin opäť stráca na hodnote!

Bitcoin aj počas dnešného dňa strácal na hodnote. Support na hodnote 6 000 USD ale odolal. To však neznamená, že nemôže prísť k ďalšiemu veľkému výpredaju. Všetky aktíva v súčasnosti sú na hrane a je otázkou času, kedy koronavírus spôsobí ďalšiu veľkú paniku a veľké výpredaje. Preto by ste mali byť opatrní a obchodovať s rozumom. Na druhej strane, pokiaľ Bitcoinu veríte, nie je dôvod z obchodu vystupovať. Boli aj horšie časy a Bitcoin ich prežil. Prečo by teda nemal prežiť aj väčšie výpredaje spôsobené vírusom? Pokiaľ vydržíme a vyčkáme si na lepšie časy, Bitcoin nás určite svojím zhodnotením náramne odmení.

Viac o aktuálnej situácii sa dozviete v dnešnom videu. Sledujte preto kanál Bitlink.

Binance delistuje niektoré páry mincí

Najväčšia kryptomenová burza Binance sa rozhodla zo svojej ponuky odstrániť všetky páry FTX. Nepôjde však o úplne vymazanie z burzy. Tie tokeny sa budú dať aj naďalej rozmeniť pomocou štandardnej výmeny. Nebudú však už naďalej dostupné na obchodovanie cez páku.

„Spoločnosť Binance sa rozhodla zrušiť zoznam všetkých existujúcich tokenov s pákovým efektom FTX a zodpovedajúcich obchodných párov.“

Spoločnosť Binance uzavrie vklady a výbery aktív 31. marca o 8:00 UTC, pričom obchodovanie sa zastaví o 10:00 toho istého dňa.

USA majú ďalšie prvenstvo! Najväčší počet nakazených na celom svete

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre