ReFork napriek kríze rozširuje výrobu – Privátny predaj EFK v poslednej fáze

0

O českom startupe ReFork sme na tomto webe informovali už niekoľkokrát. Dokonca sme boli pri tom, ako vstúpil do fázy privátneho predpredaja. Report z banketu nájdete v tomto odkaze. ReFork je jeden z mála krypto-startupov, ktoré dávajú zmysel a namiesto prázdnych sľubov prišli s reálnym produktom, ktorý momentálne nemá konkurenciu.

Európska Únia schválila zákaz výroby plastových výrobkov na jedno použitie. O rok už nebude možné takéto výrobky ani predávať, či používať v reštauráciách alebo fastfoodoch. Zo strany EÚ je to skvelý krok. Cieľom je chrániť prírodu a hlavne oceány pred záplavou plastov, ktoré sa následne rozpadnú a cez potravinový reťazec dostanú späť k ľuďom.

Čo nahradí plastové výrobky na jedno použitie?

Problém je v tom, že neexistuje dobrá náhrada. Výroba príborov či iných produktov s obsahom bioplastov je nákladná a hlavne neekologická. ReFork však prišiel s riešením!

Materiál ReFork obsahuje špeciálne upravenú drevnú zmes, ktorá sa rozloží a nezanecháva za sebou mikroplasty. 

ReFork je v súčasnosti vo finálnej fáze privátneho predpredaja a pripravuje sa na hlavný predaj (IEO) a vstup svojich EFK tokenov na burzu. Využite poslednú možnosť, zaregistrujte sa a nakúpte EFK, kým bude neskoro.

>>>Zaregistrovať sa<<<

ReFork rozširuje kapacitu

Vo štvrtok 20. februára dorazil do priestorov partnera ReFork spoločnosti PP & T špeciálne upravený hybridný vstrekolis značky Arburg.

„Toto unikátne zariadenie do svojho strojového parku zaradíme vôbec ako prvá spoločnosť v Českej republike a jedna z mála v strednej Európe.“

– povedal Ondřej Vomela, marketingový riaditeľ spoločnosti ReFork.

Vstrekolis Arburg spoločne so špeciálne navrhnutými veľkokapacitnými formami umožní ReForku vyrobiť desiatky až stovky miliónov produktov ReFork za rok.

„Unikátny, individuálne navrhnutý stroj od spoločnosti Arburg presne zodpovedá potrebám našej spoločnosti“

– uviedol pri odovzdávaní stroja generálny riaditeľ spoločnosti ReFork Jozef Žádník.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" ids="47917,47918,47920,47921,47922,47923,47924,47925"]

ReFork pokračuje aj napriek pandémii COVID-19

Ako vidíte, ani koronavírus nedokázal spomaliť postup ReForku. Alternatívu k plastovým vidličkám potrebujeme ako soľ a záujem je obrovský. Už pri prepuknutí epidémie v Číne v januári tohto roka urobila spoločnosť ReFork interné preventívne opatrenia, ktorých cieľom bolo pripraviť sa na potenciálnu hrozbu rozšírenia koronavírusu do Európy a najmä do Českej republiky.

Vďaka týmto krokom sa spoločnosti podarilo prejsť do režimu kompletnej práce online bez väčších problémov. Tento presun umožnil celému tímu dynamickejšie sa rozhodovať a zjednodušiť procesné úkony. 

Generálny riaditeľ ReForku ďalej uistil, že ciele a plány spoločnosti zostávajú nemenné.

>>>Prejsť na registráciu<<<

Projekt ReFork s reálnym produktom – Skvelá možnosť nakúpiť pred vstupom na burzu!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre