[SPRÁVY] Coinbase práve spustila svoj indexový fond

BITmarkets BITmarkets

Coinbase práve spustila svoj indexový fond – Crypto Mining Malware napadá produkty Amazon Fire – Bitcoin Miner ašpiruje na spustenie najväčšieho zariadenia na ťažbu krypto v USA – Investície žien do kryptoobchodov sa za šesť mesiacov zdvojnásobili – Financial Conduct Authority (FCA) zvyšuje tlak na banky – Rezervná banka Indie pripúšťa, že zákaz kryptomien prebehol bez výskumu -Južná Kórea poverila LG na vytvorenie blockchain platformy – Blockchain je „revolučný”, hovorí šéf nemeckého BaFin – CEO spoločnosti Circle prehlásil, že sme na začiatku tokenizácie všetkého

Získajte profesionálne analýzy a exkluzívny pohľad na kryptomeny na trading11.com

Správa dňa

Spoločnosť Coinbase práve oznámila, že spustia svoj indexový fond (Coinbase Index Fund), ktorý bude pozostávať zo všetkých kryptoaktív burzy Coinbase.

Reuben Bramanathan z tímu Coinbase AM práve oznámil, že fond teraz začne prijímať investície, ktoré sa pohybujú od 250 000 do 20 miliónov dolárov. Je divné, že nebudú podporovať investície nad cenový rozsah 20 miliónov dolárov. https://www.newsbtc.com/(v EN)

Mining

Krypto mining malware útočí dnes všade, pretože stále viac zariadení podporuje IoT. Preniká aj do našich domov a pracovísk. Teraz existuje jeden variant malware, ktorý môže zmeniť televíziu na krypto mining zariadenie.

Škodlivá aplikácia s názvom ADB.Miner sa zameriava na všetky platformy Android vrátane produktov Amazon Fire. Je pomerne jednoduché zistiť, či bol televízor napadnutý, pretože malvér znižuje rýchlosť až ho nakoniec celkom zastaví. https://www.newsbtc.com (v EN)

Môže vás zaujímať: Coinbase zalistuje ďalšiu kryptomenu – Ethereum Classic

Coinmint, poskytovateľ služieb v oblasti mrakodrapu, potvrdil, že bude pokračovať vo svojom plánovanom pláne na vybudovanie mining centra v v opustenej oceliarskej továrni v New Yorku. Spoločnosť pritom nie je znepokojená ani poklesom ceny Bitcoinu, ktorá je podľa údajov Coinmarketcapu viac ako 60 percent. https://bitcoinmagazine.com(v EN)

Ženy a kryptoinvestície

London Block Exchange nedávno uskutočnila prieskum trhu a zistila, že jedna z ôsmich žien by zvážila investovanie do kryptomien. Je to takmer 13% v porovnaní so 6 percentami na konci minulého roka. Výskum tiež dospel k záveru, že tieto počty vzrastajú pri zvažovaní generácie mileniánov. Medzi touto generáciou je pravdepodobné, že jeden z piatich investuje do digitálnej meny. To ukazuje, že počet žien zapojených do kryptosveta sa za šesť mesiacov zdvojnásobil. https://www.ccn.com(v EN)

Tip redakcie: Litecoin je na tohtoročnom minime! – padol pod 100 $ – oplatí sa ho ešte držať?

Regulácie

Financial Conduct Authority (FCA), ako najvyšší finančný dohľad v Spojenom kráľovstve, odporučil bankám, aby prijali primerané opatrenia na minimalizáciu rizík a expozícií súvisiacich s obchodom s kryptomenami. Toto odporúčanie bolo obsiahnuté v nedávnom liste zaslanom FCA generálnym riaditeľom bánk v UK.

FCA vyzvala banky, aby boli obzvlášť opatrné voči klientom, ktorí majú z trhu značné príjmy. Upozorňuje, že je potrebné zvýšiť kontrolu klientov a ich činností súvisiacich s kryptom.  http://bitcoinist.com (v EN)

RBI, indická centrálna banka, nevyvinula náležité úsilie, aby dôkladne preskúmala povahu a použitie kryptocenín predtým, ako vydala svoj zákaz kryptomien. Toto vyjadrenie vzniklo ako odpoveď na otázku podanú advokátom. Kópie komunikácie boli distribuované na sociálnych médiách a publikované miestnymi krypto-outletmi. https://news.bitcoin.com(v EN)

Blockchain

Ako uviedla spoločnosť Business Korea, LG CNS získala v nedeľu objednávku od Kórejskej firmy Minting, Security Printing & ID Card Operations Corps (KOMSCO), aby vyvinula a spustila prvú blockchain platformu krajiny pre širšiu verejnosť. https://www.ccn.com(v EN)

Felix Hufeld, ktorý je predsedom German Financial Supervisory Authority (BaFin), vystúpil minulý týždeň na udalosti v Berlíne , kde opísal regulátorovu úvahu o Bitcoine a Blockchaine. Šéf nemeckého finančného dohľadu, povedal, že blockchain technológia je „revolučná” a jej aplikácie by mohli obrátiť celý finančný sektor „hore nohami”. https://www.coindesk.com (v EN)

Jeremy Allaire, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ platobnej spoločnosti Circle dnes ráno hovoril o bezprecedentnej kryptorevolúcii a povedal, že globálna spoločnosť je na začiatku tokenizácie všetkého https://cointelegraph.com(v (v EN)

“Akonáhle budete mať otvorený globálny nemenný systém vedenia záznamov, systém spracovania transakcií a bezpečné počítačové prostredie, môžete globálne re-konceptualizovať každý aspekt financií … firemné a obchodné právo, sprostredkovanie kontraktov a v zásade všetkých systémov, ktoré používame pri rozhodovaní o podnikovej aj občianskej stránke.”

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.