Tento týždeň pre kryptomeny nie je veľmi priaznivý. Trh sa pod taktovkou Bitcoinu prepadol o cca 8 % a dostáva sa na najnižší bod za posledné dva mesiace. Leto digitálnym menám nesvedčí, no ešte stále neskončilo. Môžeme teda očakávať nejaké ďalšie prepady?

Možné je všetko. Pozrite si dnešný prehľad trhu od Jakuba Kraľovanského a informujte sa o aktuálnej situácii:

(článok pokračuje pod odkazom)

[PREHĽAD TRHU] Bakkt bez odozvy, Bitcoin na rázcestí a Nový Zéland ako trendsetter?

Bitcoin dnes spolu s väčšinou altcoinov poriadne klesol. Za posledných 24 hodín sa jeho hodnota znížila o 5 %. Podobne je na tom XRP (-4 %), ktoré útočí 500-dňové low, Ethereum (-6 %), ale aj Binance Coin (-4,5 %). Paradoxne, súčasná situácia nahráva Ethereum Classic, ktoré už dva dni rastie. Z 5,5 $ sa dostalo na viac než 6 $.

Tvorca SegWitu predstavil nový jazyk na vytváranie Bitcoin smart kontraktov – Miniscript

Bitcoin smart kontrakty existujú? Samozrejme. S myšlienkou vykonávania skriptov na blockchaine ako prvé neprišlo Ethereum. Bitcoin má túto funkcionalitu prakticky od začiatku. Vytváranie Bitcoin smart kontraktov je však veľmi náročné, keďže neexistuje prívetivý skriptovací jazyk, ktorý by uľahčil prácu.

A tu prichádza na scénu Miniscript od Bitcoin Core vývojára Petra Wuille. Ak chcete o Miniscripte vedieť viac, prečítajte si tento článok (v EN).

Netflixu horí za chrbátom – Do nových seriálov investuje 6 miliárd $!

Netflixu sa za posledných 8 rokov podarilo dostať do všeobecného povedomia ľudí a získať desiatky miliónov platiacich zákazníkov po celom svete. Úspech tejto spoločnosti si však všimli aj ďalší technologickí giganti a všetci sa chcú dostať do biznisu streamovania filmov a seriálov cez internet.

Netflix má aj napriek obrovským úspechom poriadny problém a zdá sa, že jediným riešením sú kvalitné filmy a seriály priamo od Netflixu. Firma do ich tvorby plánuje v roku 2020 investovať 6 miliárd dolárov, čo je nárast o päť miliárd viac než plánovaný rozpočet pre rok 2019.

Viac informácií o Netflixe nájdete tu (v EN).

[NÁZOR] Pravda o Ethereu, ktorá sa vám nemusí páčiť – A o ktorej možno ani neviete

Ethereum sa v posledných dvoch rokoch potýkalo s mnohými problémami, ktoré spôsobili (paradoxne) krátkodobý rast a následný pád tohto projektu. Hodnota etheru – natívneho tokenu tejto siete – sa zo svojho ATH (1300 $) prepadla na neuveriteľných 80 $ a momentálne sa pohybuje pod dvoma stovkami. Počet ICO scamov v pomere s reálnymi projektami je 98:2 (v prospech scamov) a aby toho nebolo málo, aj tých pár funkčných projektov už prakticky nasýtilo rýchlosť Ethereum blockchainu.

Článok má pokračovanie (kliknite tu)

Plast ako palivo? Táto technológia možno vyrieši náš plastový problém!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre