[Správy] Apple sa zdá byť v hlbokých problémoch • Kryptomeny nepredstavujú hrozbu pre indickú rezervnú banku…

1
apple-blockchain

Apple sa zdá byť v hlbokých problémoch • Kryptomeny nepredstavujú hrozbu pre indickú rezervnú banku

Apple sa zdá byť v hlbokých problémoch

Ako už mnohí z našich čitateľov vedia, Apple je v súčasnej dobe vo finančných problémoch. Spoločnosť nedávno zaznamenala desaťpercentný pokles za 24 hodín.

Navyše stojí za to poukázať že to, že Apple nie je jedinou veľkou spoločnosťou, ktorá v súčasnosti prežíva silný ekonomický tlak. Pretože práve vyšlo najavo, že spoločnosť Samsung (najväčší konglomerát v Kórei) tiež bojuje s rekordne nízkymi predajmi za minulý štvrťrok. Je to v prvom rade preto, lebo veľké množstvo používateľov inteligentných telefónov už necíti potrebu nahradiť svoje staré telefóny novšími modelmi. Viac sa môžete dočítať tu ttps://bitcoinexchangeguide.com/   (v AJ)

Kryptomeny nepredstavujú hrozbu pre indickú rezervnú banku

IFSB preštudovala riziká finančnej stability, ktoré predstavuje rýchly rast kryptomenových aktív. Jeho prvotné posúdenie spočíva v tom, že kryptomenové prostriedky v súčasnosti nepredstavujú riziko pre globálnu finančnú stabilitu. RBI naďalej opisuje vo svojej najnovšej správe: Trh sa však naďalej rýchlo vyvíja a toto počiatočné posúdenie by sa mohlo zmeniť, ak by kryptoaktíva mali byť vo väčšej miere využívané, alebo prepojené s jadrom regulovaného finančného systému … Kryptomeny potrebujú neustále monitorovanie. Viac sa môžete dočítať tu: https://news.bitcoin.com/

Čo čítať ďalej?

Zahlasujte v ankete na Trading11! Ktoré kryptomeny majú najväčší potenciál do roku 2018? :O

[ANKETA] Hlasujte za najlepšie kryptomeny pre rok 2019 – Ktorá má najväčší rastový potenciál?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Libor Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Libor
Guest
Libor

Samozrejme, že neohrozujú. Ako môžu užívateľské krypto-tokeny sofvérových produktov ohrozovať finančnú stabilitu krajiny ? Ako by mohlo používanie poštových známok v poštovej službe ohrozovať finančnú stabilitu krajiny ? Ako by mohol email s integrovaným krypto-tokenom na blockchaine ohrozovať finančnú stabilitu krajiny. Nijako, lebo s to s tým nesúvisí….