Solana sa po veľmi úspešnom týždni vracia späť nad 100 dolárov – Za posledný týždeň je v 30 % zisku

Kategorie: Analýzy
Kryptomena Solana
Kryptomena Solana. Zdroj: shutterstock.com/Autor:%20pakie

Solana za posledný týždeň zaznamenala od svojho posledného dna 30-percentné zhodnotenie. Aktuálne sa cena obchoduje nad 100 dolármi. 

Jedna z vôbec najrýchlejších kryptomien a platforma na tvorbu NFT zaznamenala za posledný týždeň 30-percentné zhodnotenie. Na webe coinmarketcap sa dokonca stala najvyhľadávanejšou kryptomenou. Minca sa naďalej drží v top 10, a to konkrétne na 8. mieste. 

Solana je znovu nad 100 dolármi

Solana je znovu nad 100 dolármi, zdroj: tradingview.com

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Solana môže pokračovať v raste

Solana sa drží nad dôležitým supportom, ktorý je na 80 USD. Počas minulého mesiaca táto kryptomena hneď 2krát zaznamenala odraz od tejto úrovne a z krátkodobého pohľadu rastie. Ak by tento trend naďalej pokračoval a cena by sa dostala nakoniec aj nad silný support, ktorý je na 120 USD, tak môžeme uvažovať nad začiatkom dlhodobého bullish trendu. 

K adopcii tejto kryptomeny poslední dni pomohla aj nová NFT kolekcia, viazaná na fyzické topánky s NBA hviezdou, založená na Solane. Okrem toho je po novom zalistovaná aj na burze Gemini.

Prečítaj si aj: Solana sa stala najvyhľadávanejšou kryptomenou – ľudia sa zaujímajú o nákup!