Snowden okomentoval Bitcoin
Snowden okomentoval Bitcoin. Zdroj: Shutterstock.com/Sorbis

Človek, ktorý odhalil jednu z najväčších špionážnych káuz, Edward Snowden, sa opäť vyjadril k nedávnemu prepadu Bitcoinu a súčasnej situácii na trhu s kryptomenami.

Snowden naďalej podporuje Bitcoin

Edward Snowden je prekvapený, že Bitcoin po nedávnych udalostiach neklesol na 10 000 dolárov. Podľa jeho slov to dokazuje silu vlajkovej kryptomeny. Čísla však neklamú. Bitcoin stratil počas minulého týždňa viac ako 25 % zo svojej ceny. V čase písania tohto článku sa cena BTC pohybovala na úrovni 16 912 dolárov. Očakáva sa však ďalší pokles, keďže na povrch vychádzajú ďalšie šokujúce informácie o kryptomenových spoločnostiach, ktoré sú finančne napojené na burzu FTX.

Populárny obchodník Michaël van de Poppe neočakáva žiadne výraznejšie pohyby smerom nahor alebo nadol. „Trhy budú naďalej konsolidovať,“ uviedol obchodník.

BTC/USD
BTC/USD 30m TF. Zdroj: TradingView

Svoj názor vyjadril aj Edward Snowden, ktorého BTC milo prekvapil:

Predpokladal by som, že po hrozných správach, ktoré vyplávali na povrch v uplynulých týždňoch, bude Bitcoin skutočne na úrovni 10 000 dolárov.

A práve tento cenový vývoj Snowdena láka, aby nakúpil Bitcoin. Podľa jeho slov má však kryptomena pred sebou dlhú a náročnú cestu.

Prečítaj si tiež: Peter Schiff: „Bitcoin už nikdy nedosiahne 69 000 a poviem vám prečo“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance