BTC je možno na minime
BTC je možno na minime. Zdroj: Shutterstock.com/smolaw

BTC by mohol zaznamenať svoj posledný deň poklesu. Dňa 14. decembra sa začali zvyšovať ponuky na hlavnej burze Bitfinex, čo je jasným znakom toho, že trh verí, že Bitcoin je predurčený rásť ďalej. Rozhodujúcim faktorom bude aj rozhodnutie o ďalších stimuloch v USA.

Čas na „buy news“?

Fed na stretnutí poskytne kľúčové informácie o budúcnosti nákupov aktív. Išlo by znovu o formu kvantitatívneho uvoľňovania. Hovoriť sa bude aj o inflácii.

Údaje z knihy objednávok Bitfinexu však naznačujú, že bitcoinoví obchodníci hľadajú príležitosť „kúpiť novinky“.

Znižovanie nákupov aktív Fedom účinne obmedzuje dostupnosť „ľahkých“ peňazí a zrýchlenie tohto procesu by mohlo tlačiť na rizikové aktíva, ako je BTC.

Z krátkodobého hľadiska by však nákup odzrkadľoval prehĺbenie inflácie z minulého mesiaca, čo by vytvorilo krátkodobé zvýšenie BTC.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Mohlo by ťa zaujímať – TOP 3 kryptomeny, ktoré sa oplatí teraz kúpiť po poklese

Veľryby BTC nekupujú poklesy?

V iných knihách objednávok pretrvávajú dôkazy o čoraz viac medvedích veľrybách. Ako poznamenal Material Scientist, tvorca on-chain analytického zdroja Material Indicators, veľkoobjemoví obchodníci nepretržite predávajú od októbra. Od októbra si nekúpili ani jeden dip a celý ten čas predávali priamo cez TWAP, komentoval Material Scientist na Twitteri.

Prečítaj si tiež – Bitcoin hashrate je na úplnom maxime – čínsky ban neohrozil stabilitu najväčšej kryptomeny

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre