VeChain porastie?
VeChain. Zdroj: Google

Nadácia VeChain Foundation oznámila cez svoj twitterový účet veľmi dôležitú anketu, v ktorej rozhodne samotná komunita. Ide o hlasovanie, ktorého výsledok rozhodne o implementácii alebo odmietnutí významnej aktualizácie Proof of Authority 2.0.

Prečítaj si tiež: Bitcoin sa dnes dostal na 58 000 USD – je iba kúsok od historického maxima!

Proof of Authority 2.0

Aktualizácia môže spôsobiť veľmi prudký rast tokenu VET a hlavne masovejšie prijatie tohto blockchainu. Hlavným cieľom aktualizácie je odstránenie konsenzu Nakamoto a Byzantine Fault Tolerance, ktorý je implementovaný aj v najväčšej kryptomene BTC.

V prípade úspešného odsúhlasenia komunitou bude blockchain VeChain využívať výhody vysokej priepustnosti. PoA 2.0 by mal prilákať nové spoločnosti a partnerov.

„Výskumné a vývojové tímy VeChain pracujú na masívnej inovácii blockchainu VeChainThor s názvom SURFACE (PoA 2.0), čo v podstate znamená Secure, Use-case-adaptive, Relatively Fork-free Aproach of Chain Extension.“

Nadácia verí, že s touto aktualizáciou príde masové prijatie blockchainu. Investorov majú prilákať najmä revolučné technológie. Ak schválenie prejde komunitou, VeChain bude predstavovať jeden z prvých kombinovaných konsenzuálnych mechanizmov. Hlasovanie začalo dňa 11. októbra a potrvá až do 18. októbra 22:00.

„Po mesiacoch testovania hlavným tímom, ako aj s našimi partnermi a komunitnými vývojármi sme si teraz istí, že toto vylepšenie je pripravené na nasadenie v hlavnej sieti.“

Môže ťa zaujímať: TOP 3 kryptomeny s potenciálom urobiť veľké zhodnotenie do konca roka

Ako to ovplyvní cenu VET?

Na obrázku nižšie môžete vidieť plán implementácie, ktorý zverejnila nadácia VeChain.

Implementácia PoA 2.0
Implementácia PoA 2.0. Zdroj: NewsBTC

Ak každý fanúšik a člen komunity odovzdá svoj hlas, predstavitelia veria v úspech. S veľkou pravdepodobnosťou sa nová aktualizácia odzrkadlí aj na cene VET, ktorý môže po úspešnom hlasovaní spustiť býčiu cestu.

VET/BUSD
VET/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

„Až po úspešnom hlasovaní všetkých zainteresovaných strán sa môže uskutočniť implementácia na našej hlavnej sieti, a preto potrebujeme váš hlas! Hlasovať môžu všetci, ktorí sú na to oprávnení, a to prostredníctvom aplikácie Sync alebo mobilnej peňaženky VeChainThor.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre