Shiba Inu
Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Seregraff

Token Shiba Inu patrí zrejme k najvýkonnejším projektom za posledné obdobie. Stále populárnejší meme coin má pri tom veľkú skupinu fanúšikov, ale aj odporcov. Dokáže v budúcnosti predbehnúť svojho najväčšieho konkurenta Dogecoin?

Prečítaj si tiež: Ardana, ktorá pracuje na báze Cardano, začína významnú spoluprácu s Elrondom

Shiba Inu po najväčšom dumpe

Psí meme coin zaznamenal za posledné dva týždne obrovský rast, ktorý sa zastavil na čísle 300 %. Potom však prišiel tvrdý výplach, ktorý dokázal stiahnuť cenu o viac ako 40 %, a to všetko v rámci 24 hodín. Je to zrejme najväčší prepad v histórii, silnejší ako májový pokles po zalistovaní na burze Binance. Kto spôsobil prepad? Podľa uverejnených údajov to boli hodleri, ktorí vlastnili 1 až 10 miliónov SHIB. Malí hráči tak dokázali stiahnuť 30 miliárd tokenov SHIB, čím odštartovali výpredaj.

Cenová analýza Shiba Inu
Cenová analýza Shiba Inu. Zdroj: Santiment

Môže ťa zaujímať: Dokáže Cardano na čele s Hoskinsonom nahradiť Buterina a Ethereum?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Projekt sa však dokázal udržať a po útoku býkov bol token SHIB vystrelený späť o 22 %. Obrovský nárast projektu s veľkou pravdepodobnosťou prinútil malých obchodníkov opäť zrealizovať objednávky.

Záujem neutícha

Aj po výraznom dumpe si projekt dokázal udržať obrovské objemy, čo je určite veľmi pozitívne. Na veľmi vysokej úrovni sa držia najmä derivátové obchody s pákovým efektom.

SHIB/BUSD
SHIB/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

V čase písania tohto článku sa token SHIB pohyboval na úrovni 0,00002923 USD, čo predstavuje denný nárast o viac ako 11 %. Objemy však výrazne klesli. Je teda veľmi otázne, čo očakávať od tohto nevyspytateľného projektu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre