Spoločnosť Cardano
Spoločnosť Cardano. Zdroj: Shutterstock, Hendrik Heemskerk

Zakladateľ spoločnosti Cardano, Charles Hoskinson, opäť aktualizoval stav okolo blížiacej sa aktualizácie a následného spustenia projektu Alonzo. Čaká nás záverečná fáza a po úspešnom spustení môžeme s napätím očakávať, čo sa udeje s cenou ADA.

Prečítaj si tiež nedávne vyjadrenie šéfa Cardana: Zakladateľ Cardana oznámil vývoj aplikácie Proof-of-Burn pre token ADA

Projekt Alonzo beží podľa plánu

Hoskinson na svoj twitter pridal už štandardne video, kde poukázal na stav prác okolo blížiaceho sa forku Alonzo.

„Všetko má zelenú a ideme podľa plánu.“

Už za pár dní, teda 1. septembra budeme svedkami spustenia finálnej testovacej siete. Hoskinson ju nazval ako primárny testnet. Túto sieť budú používať takmer všetky kryptomenové burzy. Tím vývojárov má však pred sebou ešte veľmi veľa práce.

Môže ťa zaujímať: Cardano je na najlepšej ceste stať sa globálnou menou – zavádza právne aktualizácie

Hoskinson ďalej dodal, že je veľmi spokojný s doterajšou prácou celého tímu. Celý proces testovania bude v podstate trvať až do samotného spustenia hlavného mainnetu Alonzo, ktorý je ohlásený na 12. september. V tento deň sa prvýkrát dočkáme inteligentných kontraktov v sieti Cardano. Vďaka šikovnosti vývojárov mohol byť termín oznámený už omnoho skôr. Aj z tohto dôvodu token ADA za posledné obdobie výrazne vzrástol.

ADA/USD
ADA/USD 30m TF. Zdroj: TradingView

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu! Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bude 12. september úspešný?

Ako už bolo v tomto článku spomenuté, Hoskinson na svojom videu ukázal aj jeho obľúbenú hračku – chobotnicu. Ak pôjde všetko podľa plánu a nevyskytnú sa žiadne zásadné problémy, táto chobotnica ostane šťastná. Môže však nastať aj opačný prípad a 12. september bude pre Cardano zlým dňom.

Môžeme teda s napätím očakávať spustenie mainnetu a ešte predtým môžeme sledovať testovaciu fázu.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.