Kryptomenové podvody
Kryptomenové podvody. Zdroj: Shutterstock.com/Bits And Splits

O DasCoine (Greenpover – GRN)) na tomto webe píšeme už viac než rok a pol. Za ten čas sa s týmto podvodným projektom veľa neudialo. Sľubovaná revolúcia neprišla, cena po zalistovaní na tri malé burzy padla na minimum, ľudia prišli o peniaze a prednášajúci vďaka MLM marketingu zarobili milióny.

Každopádne, za posledné mesiace bolo okolo DasCoinu naozaj ticho, čo je škoda, pretože tento projekt má potenciál okradnúť množstvo ľudí. Polícia ho z nejakého dôvodu prevažne ignoruje. Ako teda znovu rozbehnúť tento mlynček na peniaze a vyždímať z nič netušiacich ľudí aj to posledné euro? Iste tušíte, aká je odpoveď na túto otázku.

Dascoin sa mení na Greenpower

DasCoin si za posledné dva roky poriadne pokazil meno. Ak ho začnete hľadať na Googli, vyskočia vám články o tom, že ide o podvod, SCAM, pyramídu, Ponziho schému… Musíme uznať, že to vyriešili bravúrne. Nové meno má nádych ekológie, a skratna GRN sa veľmi podobá na GRIN (viac o kryptomene GRIN tu).

Greenpower je akýmsi pokračovaním DasCoinu, no projekt je z nejakého dôvodu viac zameraný na ekológiu. Na novej stránke grnpower.io nájdete množstvo kecov o tom, ako tento projekt pomôže prírode, prečo prerazí do mainstreamu a podobne.

Nebudeme tu rozoberať, prečo konkrétne je Greenpower (resp. DasCoin) podvod. Buď môžete veriť nám a prakticky všetkým odborníkom na kryptomeny s nejakou reputáciou, alebo choďte na prednášku, vypočujte si argumenty prečo je toto tá veľká vec, vďaka ktorej zbohatnete a spláchnite svoje úspory do záchoda. Tak, ako to spravili milióny ľudí, ktorí sa rozhodli radšej veriť podvodníkom.

Chcete radšej tip, ako skutočne niečo zarobiť na kryptomenách? Nuž, v prvom rade, ono to nie je úplne jednoduché, ale s trochou snahy a šťastia sa vám to iste podarí. Pokračujte čítaním tohto článku:

3 spôsoby, ako zbohatnúť na kryptomenách – ktorý z nich je najlepší?