Dosiahne cena Etherea 4 000 USD?
Dosiahne cena Etherea 4 000 USD? Zdroj: Shutterstock, Furkan Cubuk

Je cena Etherea pripravená dosiahnuť úroveň 4 000 USD? Podľa posledných analýz a údajov všetko naznačuje tomu, že budeme svedkami býčej rallye.

Dosiahne cena Etherea 4 000 USD?

Na grafe ETH môžeme aktuálne vidieť dosť silné vymanenie zo symetrického trojuholníka, ktoré naznačuje býčiu prítomnosť. Toto technické usporiadanie pozostáva z troch nižších maxím a štyroch vyšších miním, ktoré sú prepojené pomocou trendových čiar. Ethereum však stále musí prekonať niekoľko veľmi dôležitých úrovní.

Prognóza znie, že by sme mohli byť svedkami nárastu až o 34 %. Táto hodnota bola určená meraním vzdialenosti medzi počiatočnými swingovými bodmi trojuholníka. Ak sa táto vzdialenosť pripočíta k bodu prelomenia na úrovni 2 837 USD, zistíme, že cieľ je niekde na úrovni 3 818 USD. Ak bude býčia prítomnosť silná, je možné, že sa pozrieme až na úroveň 4 000 USD.

Býčia analýza Etherea
Býčia analýza Etherea. Zdroj: AMBCrypto

Mohlo by ťa zaujímať: Nové vyjadrenia z MMF – potreba regulácie kryptomien rastie a hegemónia dolára je v ohrození!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Ďalšie zaujímavé metriky

Okrem technickej analýzy máme v prípade Etherea k dispozícii aj ďalšie ukazovatele, ktoré však môžu naznačovať medvedí scenár. Ide napríklad o metriku aktívnych vkladov, ktorá sleduje počet vkladov do peňaženiek na burze. Tento ukazovateľ v poslednom období rastie, čo predstavuje medvedí scenár, keďže narastá záujem investorov o predaj aktív.

Indikátor aktívnych vkladov ETH
Indikátor aktívnych vkladov ETH. Zdroj: Santiment

Indikátor s označením MRVR, ktorý predstavuje 30-dňový model trhovej hodnoty k realizovanej hodnote, zase naznačuje býčí scenár. Tento ukazovateľ sa používa na posúdenie priemerného zisku alebo straty investorov, ktorí nakupovali ETH v poslednom mesiaci.

Indikátor MVRV
Indikátor MVRV. Zdroj: Santiment

Záporná hodnota pod -10 % naznačuje, že sú krátkodobí držitelia v strate.  Dlhodobí hodleri majú tendenciu akumulovať. Preto sa hodnota pod -10 % často označuje ako ,,zóna príležitostí”.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre