Robert Kiyosaki radí, do čoho investovať
Robert Kiyosaki radí, do čoho investovať. Zdroj: The Rich Dad Channel

Autor známej knihy Bohatý otec, chudobný otec Robert Kiyosaki vo svojom nedávnom príspevku poradil, do čoho sa v súčasnosti najviac oplatí investovať.

Kiyosaki je známy tým, že podporuje často investovanie do prevažne alternatívnych aktív ako zlato alebo Bitcoin. Sám v minulosti investoval do jednej z amerických baní na zlato.

Čo podľa Kiyosakiho teraz kúpiť?

V súčasnosti je podľa investora najlepšia investícia do striebra, ktoré sa od marca prepadlo až o 30 % na 20 dolárov. Striebro je priemyselný drahý kov. Dokonca ani zlato neponúka takéto využitie.

Aktuálny graf striebra
Aktuálny graf striebra. Zdroj: tradingview.com

Ako tradične sa vyjadril aj k ETF, derivátom a ďalším takzvaným bežným trhom, ktoré sa obchodujú na veľkých burzách. Od tohto typu investícií by sme mali dať ruky preč a zamerať sa výhradne na kúpu zlatých a strieborných mincí.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Kiyosaki čaká aj na nákup Bitcoinu, pre ktorý má už dlhšie pripravenú hotovosť. Podľa jeho posledných vyjadrení zatiaľ jediná hladina, kde bude nakupovať Bitcoin, je 1 000 dolárov.

Zbabelci končia, pretože keď prehrajú, vzdávajú sa. Víťazi sa však učia zo svojich prehier. Ja čakám, kým Bitcoin klesne na cenu 1100 dolárov. Ak sa začne zotavovať, dokúpim viac. Ak nie, budem čakať, kým tí porazení kapitulujú a potom nakúpim ešte viac.“

Prečítaj si aj: Robert Kiyosaki: „Bitcoinu stále verím, no čakám na dosiahnutie nového dna“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance