Vzhľadom na to, že opäť prešiel týždeň, prišiel čas pozrieť sa na signály, ktoré Crypto Kingdom zverejnilo na svojich sieťach. Avšak, kedže minulý týždeň ste neboli úplne spokojní s tým, akým spôsobom bola recenzia zverejnená, tento týždeň to spravíme inak. Pôvodný plán bol, vyhradiť si jeden deň, počkať na pár krátkodobých signálov a uzavrieť ich ešte priamo v ten deň. Umožňuje však CK „takúto stratégiu“ alebo som iba naivne dúfal, že sa takéto niečo dá? 

Signály každý deň? To určite!

Myslel som si, že to pôjde, no evidentne som sa mýlil. V piatok som sa prvýkrát rozhodol, že si počkám na signál, zobchodujem, uzavriem pozíciu a následne vám všetko „zreportujem“. Presne tak, ako ste chceli vy a tak, aby to nijako neobmedzilo ani Crypto Kingdom. V piatok to však nevyšlo. Tak som sa pripravoval na sobotu.

Plán bol úplne rovnaký. Počkám na signál z „kuchyne“ Crypto Kingdom a následne vám ho najneskôr v nedeľu „zreportujem“. Presne tak, ako ste si požiadali po poslednej recenzii. Kedže sa tak ale nestalo (a žiadny signál neprišiel), tak som nemohol tento plán uskutočniť. Opäť som sa teda rozhodol, že sa o to pokúsim dnes. No ako už asi tušíte, tak sa, žiaľ, nestalo. Tento víkend bol teda na signály viac než tragický.

Crypto Kingdom ponúka alternatívy

Samozrejme, že je lepšie nevstúpiť do žiadneho obchodu ako vstúpiť do toho nesprávneho (obzvlášť v tomto období). To si určite uvedomuje aj Crypto Kingdom. Tak sa namiesto nejakých silených signálov za posledné tri dni radšej rozhodli pridať čo-to do svojej univerzity.

Avšak tu môžu ľudia hundrať. Nájdu sa určite aj takí, ktorí si platia hlavne za signály a univerzita ich ani zďaleka nemusí až tak zaujímať. Tí by mali preto možno s takýmto víkendom problém. Bilancia ani jedného signálu za posledné tri dni by ich určite nepotešila (aj napriek tomu, že začiatkom tohto týždňa signály prišli).

Záver

V kryptomenovom svete nejde vždy všetko tak, ako si plánujete. To, dúfam, ale viete. Či už máte na starosti nejaký projekt, startup alebo obchodujete, kryptomenový svet je plný prekvapení. Mne jedno tento víkend pripravilo Crypto Kingdom, keď, žiaľ, nevydalo ani jeden signál, a tak si na recenziu konkrétnych signálov (presne takým štýlom, aký som opísal), budete musieť ešte počkať.

Čo čítať ďalej?

[RECENZIA] Oplatí sa kúpiť mesačné členstvo v Crypto Kingdom?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu)! Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri!

4
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Pavel HornychMichalAdamrodan Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
rodan
Guest
rodan

práve naopak – nesklamalo. Tomu ver. Máš málo info.

Adam
Guest
Adam

Sklamalo? Everex profit viac ako 90%. Málo?

Michal
Guest
Michal

No může těžko někdo posílat signál, když se za vaše prachy někde válí u moře 😀 pip pip pip 🙂 není lepší kartářka z hlaváku ? 😀 ta vám k tomu řekne i kdy umřete 😀 a bude to stát jen 50,- 😀 bože, co takhle začít používat svůj mozek lidi ?

Pavel Hornych
Guest
Pavel Hornych

to mohl napsat jen vůl co má málo informací …CK top na scéně