[Recenzia] Crypto Kingdom – Ako fungujú signály?

0

V minulých dieloch ste sa dozvedeli niečo o tom, aké možnosti predplatného Crypto Kingdom ponúka a o Univerzite, ktorá je súčasťou signálov.

Prvý diel si môžete prečítať tu.

Druhý diel si môžete prečítať tu.

Beacoin

Beacoin je Android aj iOS aplikácie, ktorú využívajú traderi z Crypto Kingdom na zasielanie signálov, recenzií a správ do Univerzity. Táto aplikácia umožňuje jedným kliknutím nakúpiť či predať kryptomeny. Beacoin je napojený na burzy Bittrex a Binance, takže musíte mať účet na jednej z nich.

Vzhľadom k tomu, že ide o aplikáciu na telefón, ktorý väčšina z nás má pri sebe takmer nonstop, reakcia na signály je rýchla a môžete tak stihnúť dobrú nákupnú hodnotu. Ovšem stretol som sa s tým, že som mal asi na týždeň starší telefón od Huawei a ten nejakým spôsobom blokoval upozornenie z aplikácie.

Mohlo by vás zaujímať: 3 fundamentálne dôvody, prečo Bitcoin padá

Signály

Konečne sa dostávam k tomu, prečo asi čítate tento článok, a to sú signály. Ako som už písal hore, chodia do aplikácie Beacoin na váš mobilný telefón.

Takto to vyzerá, keď vám príde signál. Vždy je pri tom napísaná doba reakcie, ktorú máte na nákup a doba, počas ktorej by ste mali držať kryptomenu a následne predať. Zároveň však pri otvorenej pozícii traderi posielajú svoje poznámky k signálu.

Takto vyzerá signál po otvorení. Nájdete v ňom menšiu analýzu a napísané hladiny na vstup, výstup a na akú hranicu si nastaviť stop loss. Stop loss je veľmi dôležitý, pretože v prípade, že sa rozhodnete otvoriť obchod na viacerých frontoch, budete sa v tom strácať.

Môžete si tiež zakúpiť náš kombinovaný balík Signály + Analýzy

Záver

V dnešnom diele som vám predstavil, ako fungujú signály a čo všetko je potrebné k nim mať. Budúci diel bude tým posledným a rád by som vám v ňom zhrnul výsledky môjho obchodovania a funkčnosť nástrojov, s ktorými som pracoval. Zároveň vám dodám svoje osobné štatistiky, kedy som bol ziskový a kedy naopak, v strate. To, že máte informácie, nie je všetko. Vždy záleží od toho, ako človek reaguje a ako dokáže udržať nervy na uzde a kedy sa rozhodne vybrať zisk.

Čo čítať ďalej?

Aktualizácia na Ethereum 2.0 už čoskoro – Testnet naplno funguje a prináša prvé výsledky

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radek C.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of