[Recenzia] Crypto Kingdom – Ako fungujú signály?

0

V minulých dieloch ste sa dozvedeli niečo o tom, aké možnosti predplatného Crypto Kingdom ponúka a o Univerzite, ktorá je súčasťou signálov.

Prvý diel si môžete prečítať tu.

Druhý diel si môžete prečítať tu.

Beacoin

Beacoin je Android aj iOS aplikácie, ktorú využívajú traderi z Crypto Kingdom na zasielanie signálov, recenzií a správ do Univerzity. Táto aplikácia umožňuje jedným kliknutím nakúpiť či predať kryptomeny. Beacoin je napojený na burzy Bittrex a Binance, takže musíte mať účet na jednej z nich.

Vzhľadom k tomu, že ide o aplikáciu na telefón, ktorý väčšina z nás má pri sebe takmer nonstop, reakcia na signály je rýchla a môžete tak stihnúť dobrú nákupnú hodnotu. Ovšem stretol som sa s tým, že som mal asi na týždeň starší telefón od Huawei a ten nejakým spôsobom blokoval upozornenie z aplikácie.

Mohlo by vás zaujímať: 3 fundamentálne dôvody, prečo Bitcoin padá

Signály

Konečne sa dostávam k tomu, prečo asi čítate tento článok, a to sú signály. Ako som už písal hore, chodia do aplikácie Beacoin na váš mobilný telefón.

Crypto Kingdom, [Recenzia] Crypto Kingdom – Ako fungujú signály?

Takto to vyzerá, keď vám príde signál. Vždy je pri tom napísaná doba reakcie, ktorú máte na nákup a doba, počas ktorej by ste mali držať kryptomenu a následne predať. Zároveň však pri otvorenej pozícii traderi posielajú svoje poznámky k signálu.

Crypto Kingdom, [Recenzia] Crypto Kingdom – Ako fungujú signály?

Takto vyzerá signál po otvorení. Nájdete v ňom menšiu analýzu a napísané hladiny na vstup, výstup a na akú hranicu si nastaviť stop loss. Stop loss je veľmi dôležitý, pretože v prípade, že sa rozhodnete otvoriť obchod na viacerých frontoch, budete sa v tom strácať.

Môžete si tiež zakúpiť náš kombinovaný balík Signály + Analýzy

Záver

V dnešnom diele som vám predstavil, ako fungujú signály a čo všetko je potrebné k nim mať. Budúci diel bude tým posledným a rád by som vám v ňom zhrnul výsledky môjho obchodovania a funkčnosť nástrojov, s ktorými som pracoval. Zároveň vám dodám svoje osobné štatistiky, kedy som bol ziskový a kedy naopak, v strate. To, že máte informácie, nie je všetko. Vždy záleží od toho, ako človek reaguje a ako dokáže udržať nervy na uzde a kedy sa rozhodne vybrať zisk.

Čo čítať ďalej?

Aktualizácia na Ethereum 2.0 už čoskoro – Testnet naplno funguje a prináša prvé výsledky

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radek C.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre