bcash funny logo

 Bcash rastie – ale prečo?

Po neuveriteľnom raste Bitcoinu, trochu viac uveriteľnom raste Etherea a Litecoinu a po nedeľnej pumpe Stellar lumens (partnerstvo s IBM) dnes prišlo ďalšie prekvapenie. Fork Bitcoinu – Bcash – konečne prelomil klesajúci trend a za dnešok si už pripísal ~70$.

Momentálne nie je úplne jasné, čo stojí za náhlym nárastom hodnoty tejto kryptomeny. Bcash od polovice augusta (srpen) padá.

Môžu za to hlavne kórejskí obchodníci

Podľa rozpisu objemov na jednotlivých burzách, ktorý nájdete na stránke coinmarketcap.com, za nečakaný rast môže pridanie párov BCH/KRW. Kórejská burza Bithumb jednoznačne vedie v rebríčku volume. Na tomto páre sa za posledných 24 hodín zobchodovalo približne 310 000 000$. Pekná sumička, či nie?

Na druhom mieste vo volume je Coinone, na treťom Korbit. Všetko vďaka páru BCH/KRW. Tak vidíte, zalistovanie kryptomeny na veľkých burzách danú kryptomenu takmer vždy vystrelí do výšky.

Celkové volume dnes presiahlo 700 miliónov dolárov, čo prekonal iba Bitcoin (1,8 miliardy) a Ripple (810 miliónov).

bcash graf 17.10.2017 long term

Ako dlho to Bcash vydrží?

Je otázne, nakoľko je tento rast udržateľný. S najväčšou pravdepodobnosťou ide iba o pumpu. Môže sa však stať, že táto pumpa dočasne zvýši hodnotu Bcash-u.

Ja osobne túto menu zo zásady nekupujem. Oproti Bitcoinu je na historickom minime a z dlhodobého hľadiska sa to bude už len zhoršovať.

Sledujte nás na facebooku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
2 Komentáre
najstaršie
najnovšie Najviac hodnotené
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
michal
michal
4 roky dozadu

tak tak to je aj moj nazor

Jozef
Jozef
4 roky dozadu

Trochu mi prídu tvoje odhady z cesty. Hlavná postava bcc alebo bch je btc miliardár Roger Ver. Podľa informácií sa teraz jeho pozornosť upriamuje na Bitcoin cash. A už má za sebou úspešné projekty ako Kraken, bitpay, ripple, bitcoin.com, blockchain.info… Takže by som projekt neodpisoval 🙂