PRÍBEH: Žena sa s ním chcela rozviesť, pretože v 2013-15 nakupoval Bitcoiny

0

Ak by ste si mohli poslať sedem rokov dozadu nejaký odkaz čo by ste odkázali svojmu mladšiemu ja? My v kryptomagazine v tom máme úplne jasno. NAKUPUJ BITCOIN SAKRA! Presne to robil manžel istej dámy, ktorá z toho však v tom čase mala pekné nervy. Tie si išla liečiť na Reddit do vlákna r/relationships kde tvrdila, že Bitcoin jej manželovi vymyl mozog, že stále iba nakupuje a nič nepredáva a okráda ju o šťastie.

Minul aj náš dovolenkový fond! Čo mám robiť?

“Po nedávnom poklese cien opäť kúpil viac. Minul na to celý náš dovolenkový fond, do ktorého som si dlhodobo odkladala peniaze a robila si plány. Všetko je preč, v Bitcoinoch a už nikdy tie peniaze neuvidím.”

Keď Bitcoin začal konečne trochu stúpať, snažila sa presvedčiť manžela, aby niečo predal. Ale on, iba ďalej dokupoval a neustále hovoril, že je to sporenie pre deti na školu, na nové auto, či dom.

“On síce zarába viac, ale míňa aj moje peniaze. Máme totiž spoločný bankový účet.”

Ľudia na Reddite mali s nešťastnou ženou súcit a radili jej, aby separovala svoje financie od manžela. Niektorí sa ju dokonca snažili nahovoriť, aby zvážila rozvod. Vo vlákne r/relationships sa však objavilo aj zopár fanúšikov kryptomien, ktorí radili, aby s manželom trpezlivo HODLovala.

Zaujíma vás, či je možno aj teraz vhodné nakupovať Bitcoin? Poďte dnes na náš stream a možno o tom budete mať lepšiu predstavu. A prihláste sa na odber nášho kanálu BitLink.

Chlap mal tentokrát pravdu, šialená investícia sa mu určite vyplatila

Dnes už vieme, že jej manžel robil správne rozhodnutia. Bitcoin o pár rokov neskôr stúpol na nové historické maximum a v roku 2017 dosiahol hodnotu 20 000 dolárov. Potom dal šancu novej generácii kryptomaniakov, keď o rok neskôr klesol o 85%, len aby sa pozviechal a dosiahol aktuálne ATH 58 300 USD.

Ale v tom čase to chcelo poriadne nervy nakupovať za 1300 dolárov a vydržať aj keď Bitcoin padol na dve stovky. To už nie sú ani diamantové ruky (diamond hands – slang zo skupiny WallStreetBets), ale rovno diamantové gule.

Dúfame, že nešťastná žena nakoniec neurobila svoju životnú chybu a nerozviedla sa. Resp. že manžela neprehovorila, aby so stratou predal. To by bol smutný koniec tak inšpiratívneho príbehu.

Bitcoin od roku 2013
Bitcoin od roku 2013

HODLeri to nikdy nemali jednoduché

Nuž, aj takéto problémy mali skorí HODLeri. Každý, kto dlhšiu dobu drží Bitcoin sa iste dostal do potýčky s príbuzným, priateľom alebo známym, ktorý sa ho snažil nahovoriť, aby už konečne predal.

Z príspevkov na Reddite nie je jasné, čo sa nakoniec s Bitcoinami stalo, no zúfalá manželka tvrdila, že jej polovička na to minula minimálne 22 000 dolárov. Ak budeme predpokladať, že priemerná nákupná cena bola 700 dolárov, dnes by mohol mať balíček Bitcoinov hodnotu 1,5 milióna dolárov. To je slušný zisk zo 7-ročnej investície, čo poviete?

Ste aj vy majiteľom páru diamantových vajec. Tak to by ste s HODLovaním mohli mať pekný úspech. Ak chcete nakupovať Bitcoin, odporúčame urobiť to anonymne. Ale ak sa rozhodnete nakúpiť cez internet, odporúčame nájsť si bezpečnú a overenú zmenáreň, ktorá vás neokradne na skrytých poplatkoch, resp. vaše peniaze “nestratí” pri nejakom hacku.

My odporúčame používať burzu Binance, ktorá ponúka najlepšie služby na trhu a široký výber kryptomien. Vytvorte si účet na Binance cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky. 

Mimochodom, aj Ethereum v poslednej dobe vyzerá zaujímavo. Zdá sa, že si to namierilo na nové historické maximum!

Ethereum sa opäť šplhá hore! Už prekonalo 1700 dolárov a čoskoro dobyje ATH

Ethereum sa opäť šplhá hore! Už prekonalo 1700 dolárov a čoskoro dobyje ATH

3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre