angry-wife-on-smartphone-5740594_1280

Bitcoin mnohým ľuďom zmenil život. Niektorým k lepšiemu, iným k horšiemu. A taktiež má moc rozbíjať vzťahy. Na Reddite sa dnes objavil post, v ktorom krypto investor popísal svoje problémy v manželstve. Po tom, čo odmietol predať Bitcoin za 60 000 dolárov, sa na neho manželka veľmi nahnevala. A keď sa rozhodol nakúpiť po poslednom prepade ceny, zbalila si veci a odišla bývať ku sestre.

Príspevok s nadpisom “Moja žena ma opustila kvôli Bitcoinu” už obletel celý svet:

My Wife is leaving because bitcoin. from Bitcoin

“Proste odišla bývať ku sestre. Je veľmi nahnevaná, že som nepredal na cene 60k. Často sledovala cenu nadávala mi. Stále jej hovorím, že teraz nepotrebujeme peniaze, pretože máme dostatok na účte. Žijeme si pekne. Dnes ma nachytala, keď som prikupoval po poslednom prepade a bola tak nahnevaná, že ma takmer udrela. Teraz si zbalila veci a odišla k sestre. Povedala, že sa jej nemám ozývať.”

To iba dokazuje, že investovanie do kryptomien nie je pre každého. Psychický tlak pri cenovom prepade vydrží iba málokto a aj to je dôvod, prečo väčšina novopečených obchodníkov prerába, aj keď cena dlhodobo rastie. Ak neviete, prečo vlastne nakupujete a odkiaľ Bitcoin berie svoju hodnotu, môžete spanikáriť a predať v tom najnevhodnejšom čase.

Preto odporúčame nenakupovať s vidinou rýchleho zisku. Dlhodobé držanie je rokmi overená stratégia, ktorá generuje najlepšie zisky. Ak premýšľate nad investíciou do Bitcoinu, určite si prečítajte náš článok, čo čakať od investície do kryptomien?

Väčšina ľudí na Bitcoine prerobila – ako sa tomu vyhnúť? Všetko je to v hlave

Používateľ Redditu asi vie čo robí. Svoj príspevok vtipne zakončil otázkou:

“Potrebujem vašu pomoc. Poznáte dobré miesto, kde môžem chodiť baliť ženy v lambe?”

My samozrejme tejto dvojici držíme palce a dúfame, že vyriešia svoje problémy. No ak sa im to nepodarí, snáď bude mať lambo úspech.

Tento post nám pripomenul starý príbeh o fanúšikovi Bitcoinu, ktorému sa z rovnakého dôvodu rozpadlo manželstvo v roku 2015. Celé tri roky nakupovať BTC ešte v čase, keď sa jedna minca obchodovala za pár stoviek dolárov.

PRÍBEH: Žena sa s ním chcela rozviesť, pretože v 2013-15 nakupoval Bitcoiny

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance