[PREHĽAD TRHU] Kryptoapokalypsa pokračuje a ešte nie je koniec

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Koniec týždňa sa niesol v znamení ďalšieho veľkého výpredaja. Trh s kryptomenami ďalej klesá. Bitcoin dnes vytvoril nové tohtoročné LOW – 3650 $ a väčšina altcoinov je na tom ešte horšie. Ethereum na chvíľu na niektorých burzách prerazilo 100 $, Bitcoin Cash je pod 200 $, XRP stojí 35 centov a Litecoin si môžete kúpiť za 30 $. Zdá sa, že Black Friday platí aj pre kryptomeny.

Problém je v tom, že prakticky nemá zmysel čokoľvek analyzovať. Volatilita je privysoká. Trhom hýbu veľryby (a pravdepodobne aj inštitúcie), ktoré momentálne čakajú na uzatvorenie weekly sviece. Stúpne Bitcoin na 4000 $? Ak áno, počas budúceho týždňa by mohol nastať retracement smerom k 5K. Ak nie, z tejto hodnoty sa stane rezistencia a bude to signál k shortu.

Na Trading11 sa objavila zaujímavá predikcia. Nájdete ju vo včerajšej analýze. Ak nemáte kúpené členstvo, napovie vám naše dnešné VIDEO:

Najdôležitejšie však je, že toto nie je koniec. Koniec roka je ďaleko a ďalšie dumpy sú možné. V každom prípade, tento článok neberte ako finančné poradenstvo. Pri obchodovaní používajte vlastnú hlavu. Za prípadné straty nie sme zodpovední. Iba reportujeme stav, v ktorom sa kryptomeny nachádzajú.

Dnes už je neskoro. Zajtra budeme múdrejší. Okolo obeda môžete očakávať rozsiahlejší prehľad trhu. Ale ak si z tohto článku máte niečo vziať, vezmite si toto:

HODLERI

Ak ešte stále držíte svoje coiny, nerobte hlúposti a nepredávajte v strate. Kryptomeny určite nezomierajú. Ako sme už spomínali, otáčanie trendu je vždy veľmi dramatické. Tak… toto je presne ono. Pripravte sa na krvavé obdobie a držte sa.

TRADERI

Ako sme sľubovali na konci októbra, koniec roka bude sprevádzať vysoká volatilita. Obchodujte s rozumom a nepoužívajte vysoké páky. S trochou šťastia na tomto bordeli krásne zarobíte. Ak potrebujete rady ako, čo a kedy obchodovať, teraz viac než kedykoľvek predtým odporúčam Trading11.com. 5-denné členstvo na skúšku stojí iba 99 Kč (3,99 €). Len pre ukážku, IXOYE včera okrem iného zverejnil túto analýzu:

h6-241118-stamp-t11

ŠPEKULANTI

Máte nejaké peniaze a chcete nakúpiť za lacno? Skvelé! Odporúčame vám starú dobrú metódu pravidelných nákupov. Raz do týždňa kupujte vaše obľúbené coiny a pripravte sa na to, že predávať budete cca na konci roka 2019.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.