PREHĽAD TRHU – Kryptomeny na novom high! – Medvede strácajú dych?

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Trh s kryptomenami bol v nedeľu tesne pred polnocou opäť volatilný. Medvede sa s býkmi bili o to, kde uzavrie weekly svieca. Býci ju nakoniec nadstrelili nad 7700 $ a vytvorili tak v poradí už šiestu zelenú sviečku.

Bitcoin má za sebou šesť týždňov nepretržitého rastu a veľa analytikov očakáva, že konečne príde prepad. Naznačujú tomu aj rôzne fundamenty. Tri s nich sme zhrnuli v tomto článku.

Tak ako tak, Bitcoin v nedeľu tesne pred polnocou dosiahol nové high. Bolo síce iba o cca 50$ vyššie než to staré, no aj tak ide o skvelú správu. Dnes (pondelok) sa Bitcoin obchoduje 100 $ pod lokálnym high a bude veľmi zaujímavé sledovať, ako sa situácia vyvinie v nasledujúcich dňoch.

ANALÝZA – BTC/USD – Alternatívny scenár očakávaného pohybu

Akcie po víkende v pluse

Ekonomická situácia vo svete sa neustále zhoršuje. Nezamestnanosť kvôli pandémii koronavirusu narastá a zatiaľ čo u nás na Slovensku sa ekonomika pomaličky začína otvárať, v USA je to stále horšie. Šírenie tejto choroby sa v Amerike neustále zrýchľuje a po nedávnych demonštráciách sa situácia bude zhoršovať ešte rýchlejšie.

Veľké ekonomické centrá na svete kolabujú. Mali by sme sa teda pripraviť na najhoršie. Situáciu sme zhrnuli v tomto článku:

https://kryptomagazin.sk/obchody-otvorene-zivot-sa-vracia-do-normalu-to-najhorsie-vsak-este-len-pride/

Akciové indexy však na tento ekonomický horor nereagujú a vďaka neustálemu tlačeniu peňazí si veselo rastú. Dow Jones Industrial Average dnes otvoril v pluse a ďalej stúpa. Podobne je na tom aj S&P 500 či nemecký DAX.

Je takéto umelé nafukovanie bublín bez ohľadu na fundamenty dobré pre svetovú ekonomiku? Na to odpovedzte vy.

Dosiahne podľa vás Ethereum v roku 2021 nové historické maximum?

Loading ... Loading ...

Technická analýza indexov S&P 500 a NASDAQPrvý výpredaj na indexoch je za nami, bude nasledovať ďalší?

Ethereum – prekoná zase 200 $?

Ethereum sa vo ferbuári po dlhšom čase dostalo nad hladinu 200 $ a vyzeralo to tak,ž e sa pod ňu už nepodíva. Počas paniky okolo koronavirusu však nakoniec padlo aj pod stovku a vytvorilo tohtoročné dno na cene 90 $. Aktuálne je už však zase v UPtrende a rastie rýchlejšie, než samotný Bitcoin. Počas polnočnej pumpu v nedeľu po mesiaci otestovalo 200$. Aktuálne sa obchoduje o pár dolárov nižšie.

Viac o Ethereu: Známa BTC veľryba – DeFi je hlúposť bez reálneho využitia plná slabín

1h ETH/USD - Coinbase Pro

1h ETH/USD – Coinbase Pro

Chcete vedieť, ako vyzerá trh s kryptomenami z hľadiska Technickej Analýzy? Na našom YouTube kanále sme publikovali víkendovú analýzu kryptomien. Sledujte BitLink a nenechajte si ujsť naše spravodajstvo.