PREHĽAD TRHU – Ďalší skvelý deň pre kryptomeny! Dočkáme sa nového maxima?

0
bitcoin moon obchodovanie trading predikcie.jpg

Trh s kryptomenami po nedeľnom flash crashi a trojdňovej akumulácii opäť ukazuje svoju silu na čele s Bitcoinom, ktorý za posledných 24 hodín zaznamenal rast o takmer 5% a do svojej kapitalizácie pridal ďalších 10 miliárd dolárov.

Hodnota Bitcoinu sa tak aktuálne pohybuje okolo 11700 $ a ďalej rastie. Hlavná časť pohybu sa udiala počas posledných šiestich hodín. bitcoin sa ešte ráno obchodoval za 11200 $. nejde teda o žiadnu extrémnu pumpu, no aj tento „pomalý“ rast iste potešil každého fanúšika kryptomien a potrestal shortárov.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Tohtoročné high z minulej nedele sa nachádza na cene 12 100 $. Následný flash crash, počas ktorého sme behom niekoľkých minút zaznamenali dump o 1400 $ teda nedokázal otočiť trend a nezastavil masívne rastové momentum na trhu.

Ešte stále pochybujete že Bitcoin je na ceste k $100k? – Vyplýva to zo stock-to-flow analýzy!

Ešte stále si myslíte, že je bearish alebo skôr očakávate rast a skôr či neskôr prekonanie súčasného historického maxima?

View Results

Loading ... Loading ...

Komodity na nových maximách – Z doláru sa stávajú bezcenné papieriky

Zlato sa aj dnes obchoduje na historickom maxime.  To sa aktuálne pohybuje na cene 2056 $, pričom iba včera sme prekonali okrúhlych 2000 $. Tento rast je spôsobený bezprecedentným tlačením dolárov americkom centrálnou bankou Fed.

Zlato vďaka súčasnej kríze zažíva masívny comeback. Ak chcete vedieť viac, dnes sme pre vás pripravili článok o Zlate a ďalších komoditách. Oplatí sa ich nakupovať aj keď sú tak vysoko?

(tento článok pokračuje pod odkazom)

Zlato prekonáva 2000 $ hranicu! Oplatí sa ho ešte nakupovať?

Ethereum testuje rezistenciu na 400 $

Podobne ako Bitcoin, aj Ethereum nabralo slušné momentum a aktuálne testuje okrúhlu hladinu 400 $. Za posledných 24 hodín si táto kryptomena pripísala 2% a mierne tak zaostáva za Bitcoinom. je však nutné dodať, že po nedeľnom flash crashi sa oveľa rýchlejšie spamätala a prvého testu štyristovky sme sa dočkali už v pondelok.

Ako môžete vidieť na grafe ETH/BTC, Ethereum nezaostáva ani za samotným Bitcoinom. I keď dnes môžeme vidieť zopár červených sviečok. Dlhodobý UPtrend však naďalej trvá a z veľkej časti je spôsobený hypom na DeFi trhu.

Môže vás zaujímať: Prečo Ethereum rastie rýchlejšie ako Bitcoin? Index chamtivosti na maxime

Ethereum včera tiež zaznamenalo úspešné spustenie prvého verejného multi-client PoS testnetu postaveného na technológii Casper. ide o nový blockchain známy aj  ako Ethereum 2.0, ktorý po nasadení výrazne zvýši rýchlosť a efektivitu siete a umožní nasadenie decentralizovaných aplikácií v reálnom svete.

DeFi mánia pokračuje – takmer 4,5 miliardy v trhu!

V nedeľu sme vás informovali, že DeFi ekosystém dosiahol ďalší veľký míľnik. Kapitalizácia DeFi trhu totiž cez víkend presiahla štyri miliardy dolárov. Ak ste si však mysleli, že tým to končí, boli ste na omyle. Prešli tri dni a to DeFi sa prilialo ďalších 400 miliónov. Ak to takto pôjde ďalej, do konca týždňa budeme na piatich miliardách a koncom mesiaca ich tam bude desať.

Najviac (viac než 100 miliónov) si za posledné dni pripísal líder DeFi trhu Maker. Compound konečne prekonal 800 miliónov dolárov a boj sa vyostruje aj medzi DEXami. Balancer o päť miliónov prekonáva Curve Finance.

Ak chcete vedieť viac, prečítajte si náš posledný DeFi report.

DeFipulsecom

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre