Stále pochybujete že Bitcoin je na ceste k $100k? – Vyplýva to zo stock-to-flow analýzy! + ANKETY

0

Bitcoin dnes vytvoril nové high na hladine 11 800 $ a tvorca známej stock-to-flow analýzy PlanB na svojom Twitteri oznámil, že BTC perfektne sleduje jeho model. Očakáva, že jeho cena eventuálne dosiahne 100 000 $.

Je toto koniec dumpov? 27 vedúcich PlusToken scamu vraj bolo zatknutých!

Potešujúca správa prichádza krátko po tom, čo sa cena Bitcoinu vyšplhala na medziročné maximum a sentiment na trhu s kryptomenami je extrémne pozitívny. Dobrá nálada prichádza spolu s presunutím rastového momenta z alternatívnych kryptomien na Bitcoin, ktorého pohyby spravidla hýbu celým trhom.

Je tomu tak aj dnes. Zatiaľ čo BTC zaznamenal rast o 4%, Ethereum sa s ním pohybuje v tandeme a spravilo 5% zisky. XRP je dokonca o 10% vyššie a tento token predviedol najväčší pohyb z top 20 kryptomien.

HOT – Inštitúcie milujú Bitcoin!Expirovali BTC kontrakty za 2,6 miliardy

Čo nám prezrádza stock-to-flow analýza Bitcoinu?

Zdá sa, že bullish predikcie sa napĺňajú a ak si Bitcoin udrží svoje momentu, do konca roka by mohol byť na najvyšších hodnotách za posledné tri roky. Aktuálne je kľúčové, aby prekonal hladinu 14 000 $, na ktorej sa zastavil koncom júna 2019. Ďalšia veľká rezistencia sa samozrejme nachádza na ATH z roku 2017. Po prekonaní 20 000 $ sa kryptomeny dostanú do nepreskúmaného teritória trh začne hľadať nové technické úrovne.

Stock-to-flow modely by mohli vniesť svetlo do takejto situácie. Celé desaťročia sa používajú pri odhadovaní hodnoty komodít ako napríklad zlato a o Bitcoine sa často hovorí ako o digitálnom zlate.

Ak je použitie stock-to-flow analýzy správna voľba, Bitcoin by sa mal v tomto bullrune vyšplhať až na hodnotu 70-100 tisíc dolárov. S prvým známym stock-to-flow modelom prišla nemecká banka LB-Bayern, ktorá predikovala rast Bitcoinu až na 90 000 $ po halvingu (ten nastal pred 3 mesiacmi). Viac o tomto modeli sa dozviete tu.

A čo vy, ako to vidíte s Bitcoinom?

Zahlasujte v oboch anketách. Sme zvedaví na výsledky!

Ešte stále si myslíte, že je bearish alebo skôr očakávate rast a skôr či neskôr prekonanie súčasného historického maxima?

View Results

Loading ... Loading ...

Kde vidíte nové dlhodobé historické maximum pre Bitcoin?

View Results

Loading ... Loading ...

Takto Čína ovládne svet – Ich plán ohrozuje našu slobodu!

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.