zlato boom 2000 $

Hodnota unce zlata dnes prekonala magickú hranicu 2000 $

Bezprecedentné tlačenie peňazí zo strany americkej centrálnej banky, nekonečné nafukovanie akciových indexov a požičiavanie americkej vláde si vyberajú svoju daň. Hodnota amerického dolára neustále klesá na nové minimá a cena tisícročiami osvedčených komodít letí hore rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým. 

Zlato včerajšiu obchodnú seansu uzavrelo nad hladinou 200 $ a dnes pokračuje v raste. Aktuálne sa obchoduje za rekordných 2040 $, pár dolárov pod historickým maximom.

Hodnota zlata za posledný mesiac vyrástla o 15%! Chcete doň rýchlo investovať a nenechať si ujsť ďalšie zisky? Deriváty zlata môžete bezpečne a s minimálnymi poplatkami obchodovať na platforme NAGA. ide o rýchlu, férovú a nami overenú obchodnú platformu.

zlato prekonava 200 $ graf

Oplatí sa ešte nakupovať zlato? Profesionálnu analýzu zlata, striebra a ďalších komodít nájdete tu: Vzácne kovy dokazujú, že z dolárov sa stávajú bezcenné papieriky

Zlato ako bezpečné úložisko peňazí v čase krízy

I keď sa o tom veľmi nehovorí, svet v roku 2020 zasiahla masívna kríza z ktorej sa budeme spamätávať ďalších desať rokov. A pandémiou koronavirusu to rozhodne nekončí! To bol len spúšťač ktorý naplno odhalil slabiny americkej a svetovej ekonomiky.

Odpoveďou USA bolo spustenie najväčších finančných machinácií v histórii ľudstva. Behom niekoľkých mesiacov vytlačili viac než 7000 miliárd dolárov, ktoré používajú na podporovanie najväčších amerických korporácií a nafukovanie ich akcií. Na papieri to vyzerá tak, že americká ekonomika je v pohode. Grafy z Wall Street však absolútne neodrážajú realitu.

Krachujúce podniky a masívne demonštrácie v USA dokazujú, že vstupujeme do novej éry. Dolár stráca status rezervnej meny a čakajú nás roky extrémnej inflácie, ktorá zničí úspory obyčajných Američanov a mnohých štátov. Krajiny východu sú na vzostupe a táto ekonomická a mocenská vojna medzi dvoma gigantami (Čína a USA) tvrdo zasiahne aj Európu. Zlato sa javí ako najlepšia istota v týchto ťažkých časoch.

Profesionálnu analýzu Bitcoinu nájdete tu: Prišlo avizované zamietnutie, môžeme čoskoro očakávať pokračovanie v expanzii?

Pôjde Bitcoin v stopách vzácnych kovov?

Divokou kartou v tejto kríze je kryptomena Bitcoin, o ktorej sa často hovorí ako o digitálnom zlate. Bitcoin má mnoho výhod oproti klasickým menám a vzácnym kovom. Je ho obmedzené množstvo a dá sa jednoducho a lacno posielať po celom svete. Aj počas tejto krízy pôsobí ako skvelé úložisko hodnoty a krásne si drží svoju hodnotu. V auguste sa Bitcoin dostal na nové tohtoročné maximum a prekonal hladinu 12 000 $.

Bitcoin v čase krízy
Bitcoin v čase krízy

Blíži sa tak k historickému maximu (20 000 $) z roku 2017. Tentokrát však pomaly a bez zbytočného hypu zo strany masmédií. Stojíme na začiatku nového rastového cyklu na trhu s kryptomenami! Ak chcete ochrániť svoje peniaze pred krízou, rozhodne sa oplatí časť investovať aj do Bitcoinu.

My odporúčame urobiť tak cez platformu Coinbase Pro, kde môžete nakupovať/predávať Bitcoin za minimálne poplatky a poslať si ho do súkromnej peňaženky, odkiaľ vám ho nikto nikdy nevezme.

Návod na desktop:

Coinbase

Návod na mobil:

Ako nakúpiť/predať kryptomeny s minimálnym poplatkom

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance