[PREDIKCIA] BTC na 20.000 USD v roku 2021, pokiaľ sa história zopakuje

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Od posledného rally ceny BTC v roku 2017 sa investori snažia nájsť nejaké vodítko, podľa ktorého by určili, kedy dôjde k ďalšiemu podobnému rastu. Traderi sa napríklad snažia podľa historického vývoja určiť vývoj v budúcnosti. Jeden z nich teraz prišiel so zaujímavou predpoveďou. 

BTC na 20,000?

Podľa známeho tradera Aleca Ziupsnysa, píšuceho pod prezývkou Rhytm Trader, by k novému rally malo dôjsť na začiatku roka 2021. Dokazuje to aj grafom:

https://twitter.com/Rhythmtrader/status/1106343612760117249

Hoci v príspevku priamo píše, že história sa neopakuje, ale rýmuje, vyzerá porovnanie s vývojom cien od roku 2014 do roku 2016 so súčasným stavom veľmi podobne.

BTC už našlo dno?

Alec Ziupsnys ďalej tvrdí, že ak BTC naozaj bude opakovať cyklus z rokov 2014 – 2016, tak už dosiahol svoje dno a mal by začať pomaly, ale iste opäť rásť, a dosiahnuť opäť vysoké hodnoty na začiatku roka 2021.

Taktiež si môžete prečítať: Predikcia: Je toto najlepšia šanca pre BTC?

Rozdiel je v objemoch

Jediný významný rozdiel medzi oboma grafmi je v objemoch obchodovania. Mnoho investorov totiž podľa popredných odborníkov z kryptoscény stratilo dôveru v BTC, a to viedlo ku kolapsu likvidity na trhu. Avšak aj napriek poklesu, v objemoch obchodovania je na trhu stále veľká aktivita a to vedie analytikov k záveru, že drastické výpredaje by mohli čoskoro skončiť.

Záver

Ak dúfate a, rovnako ako aj my v redakcii, veríte v obrat na trhu, je teraz veľká príležitosť nakúpiť za ceny, o ktorých napríklad o rok, dva budeme môcť len snívať…

Čo čítať ďalej?

Rusko prijalo nový zákon – digitálna ekonomika má dvere otvorené

 

Zdroj:
NewsBTC.com

Tento článok je preložený z českého originálu, ktorý pre vás pripravila Denisa.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.