Prečo Stellar spravil 140% zisk? Oplatí sa ešte nakúpiť?

1

Cena kryptomeny Stellar Lumens (XLM) za posledných 24 hodín vystrelila o 60%. Za posledný týždeň je to dokonca 140%, čo z nej robí najziskovejší coin z prvej stovky. Tieto rozprávkové zisky spôsobili dva hlavné faktory. HYPE na trhu s altcoinami vrcholí a mnoho kryptomien za posledný týždeň zaznamenalo zisky v rádoch desiatok percent.

Vylepšenie pre Stellar Lumens v čase najväčšieho HYPU

Vývojári Stellaru boli na altseason očividne pripravení a 23.11. komunita odhlasovala Protocol 15 upgrade. Prinesie dve konkrétne vylepšenia, ktorých cieľom je zredukovať komplexitu siete. To Stellar v čase najväčšieho HYPU poriadne zviditeľnilo a traderi začali nakupovať.

„Vďaka tomuto vylepšeniu môžu vývojári jednoduchšie vytvárať jednoduchšie a užívateľsky príjemnejšie aplikácie. pri ich používaní človek nemusí mať znalosti o blockchaine a nestratí pritom žiadne výhody siete Stellar.“

– píše sa na Stellar Lumens blogu

Stellar Lumen XLM weekly graf
Stellar Lumens XLM weekly graf

XLM včera prekonal cenu 20 centov. Tak vysoko bol naposledy v novembri 2018. Komunita má teda dôvod na oslavy. Ľudia, ktorí v posledných rokoch vytrvalo nakupovali, teraz konečne dostali odmenu za svoju vytrvalosť. Len je otázne, ako dlho to ešte vydrží.

Nové partnerstvo s ázijskou B2B platobnou platformou

Spomenúť musíme aj nedávne ohlásenie partnerstva s východoázijskou B2B platobnou platformou ClickPesa, ktorá sprostredkováva elektronické transakcie medzi šiestimi krajinami. ClickPesa chce integráciou Stellaru zjednodušiť cezhraničné platby. Vďaka technológii blockchain to ide lacnejšie a rýchlejšie.

V októbri tiež komunita okolo Stellaru oznámila, že USDC stablecoin čoskoro príde na túto sieť niekedy v roku 2021.

Obchodujete na burze? V tom prípade sa vám určite zíde pomoc od profesionálnych obchodníkov. V našej VIP skupine pravidelne analyzujeme Bitcoin a k tomu 10-15 altcoinov každý týždeň. Prístup k analýzam teraz môžete získať s Black Friday zľavou až 75%. 

Vyskúšať si naše analýzy môžete na dva týždne iba za 69 kč (2,3€). Prípadne si môźete zakúpiť členstvo na 1-3 roky.

>>>Pozrieť si zľavy<<<

Zdarma sme pre vás sprístupnili jednu analýzu z VIP skupiny:

Analýza BTC, ADA, TRX, XTZ, VET – trh stále nie je prehriaty

Oplatí sa ešte nakupovať Stellar Lumens?

Robiť technickú analýzu v čase takéhoto HYPU je viac menej zbytočné. Môže, ale nemusí. Všetky karty teraz drží v rukách Bitcoin. Ak bude pokračovať v raste, aj altcoiny sa určite zvezú. I keď, Stellar už má za sebou 140% pumpu, takže nebude robiť také zisky, ako ostatné kryptomeny.

Ak niečo chcete silou mocou kúpiť, skúste sa poobzerať po coinoch, ktoré zatiaľ veľmi nerástli, a možno sa trafíte. Ale toto už je gambling. Možno by bolo lepšie zájsť si do kasína a staviť na ruletu.

O gamblingu na burze s kryptomenami, a kam to nakoniec povedie, sme sa bavili včera na streame. Odporúčame pozrieť a vypočuť si ho, a prípadne sa aj prihlásiť na odber kanálu BitLink, nech vám neujde naše spravodajstvo.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
kayo

Dalsi zisk Stellar a XRP je na obzore, Stellar rozbieha pumpu, XRP sa pripravuje.