PRÁSK a už to zletelo dole – Bitcoin predviedol ukážkového Barta

0

Taak nič. Bitcoin sa dnes na pár hodín pozrel nad 10 000 $, kam sa dostal po polnočnej pumpe, no túto hladinu si neudržal ani jeden deň. Predviedol ukážkového Barta a po krátkom výlete je tam, kde bol aj včera – na cene 9500 $. Žiadny veľký prieraz downtrendu, ako hlásil Raol Paul – CEO spoločnosti Real Vision – sa teda nekoná.

Viac o reakciách známych analytikov sa dočítate tu.

[caption id="attachment_52219" align="aligncenter" width="1805"]1h BTC/USD - Bitstamp 1h BTC/USD – Bitstamp[/caption]

Zúčastnili ste sa už našej súťaže? Tipujte, aká bude cena Bitcoinu v nedeľu a vyhrajte zaujímavé ceny!

Ukážkový Bart ktorý si zaslúži pochvalu – Čistá práca

Musíme skonštatovať, že tak krásneho Barta sme nevideli už roky. Takéto krátkodobé manipulácie sa totiž veľrybám prestali vyplácať. Myšlienka je jednoduchá. Pumpnúť BTC trochu vyššie, dobre predať, potom to zase dumpnúť a za utŕžené peniaze nakúpiť. Ak sa takáto akcia dobre pripraví, veľryba z toho má krásny zisk.

Traderi si však na Bartov po čase zvykli a z grafov postupne vymizli. Načasovanie dnešnej manipulácie bolo priam dokonalé. Objemy na trhu v posledných týždňoch postupne klesali a orderbooky na burzách sa vyprázdnili. Všetci čakali na rozhodujúci pohyb. Ideálny čas na manipuláciu.

Nakoniec ešte pridávame náčrt možného bullish scenáru pre Bitcoin. Takto by to chcel každý, však?

[caption id="attachment_52218" align="aligncenter" width="1774"]Možné Head and Shoulders na daily grafe Možné Head and Shoulders na daily grafe[/caption]
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre