Jaguar Land Rover sa spojil s IOTA foundation – Zarábajte kryptomeny tým, že budete jazdiť!

BITmarkets BITmarkets

Zatiaľ čo väčšina altcoinov aj na začiatku nového pracovného týždňa pokračuje v prepade a Bitcoin už štvrtý deň stagnuje na úrovni 5250 $, IOTA sa rozhodla predviesť krásne 15% rallye a v priebehu 24 hodín jej hodnota stúpla o 4 centy na hodnotu 0,3 $ (aktuálnu cenu IOTY nájdete tu). Vymazala tak prepad z druhej polovice minulého týždňa.

Zaujímavý je hlavne dôvod tohto náhleho rastu. Je ním fakt, že IOTA Foundation podpísala dohodu so spoločnosťou Jaguar Land Rover, ktorá testuje technológiu kryptomien s cieľom umožniť vodičom zarábať peniaze tým, že jazdia.

V budúcnosti budete mať možnosť zdieľať užitočné informácie o vašom okolí a situácii na cestách a získať za to odmenu. Informácie budú automaticky predané lokálnym autoritám, cestárom, polícii a navigačným službám, ktoré v prípade potreby ďalších vodičov nasmerujú na inú cestu.

Vo výsledku tak budú všetci spokojní a vy si budete môcť kúpiť kávu navyše, zdarma zaparkovať alebo svoje auto bez platenia nabiť na nabíjacej stanici.

Reakcia na seba nenechala dlho čakať

Komunita okolo IOTY a celkovo okolo kryptomien, je z tohto oznámenia nadšená. Známy propagátor kryptomien Anthony Pompliano na svojom Twitteri napísal:

“Dôležité: Spoločnosť Jaguar Land Rover sa spojila s IOTA foundation, aby vodičom umožnila zarábať kryptomeny.

Hovoríme tu o skutočných digitálnych peňaženkách, tokenoch a o celom ekosystéme.

VÍRUS SA ŠÍRI”

Je možné, že sa v roku 2019 konečne dočkáme masového nasadenia blockchainu? Uvidíme, každopádne tento projekt časom rozhodne prinesie svoje ovocie. Tu totiž nejde iba o prázdne sľuby a veľké plány. Spoločnosť Jaguar Land Rover túto technológiu reálne testuje v meste Shannon v Írsku.

4h IOTA/USDT - Houbi

4h IOTA/USDT – Houbi

Páčil sa vám tento článok? Nenechajte si ujsť ďalšie a prihláste sa na odber notifikácií (návod nájdete tu), prípadne nás sledujte na facebooku.

Čo čítať ďalej?

McAfee: Moja nová debetná bitcoinová karta už čoskoro – Máte sa na čo tešiť!

Zdroj:
ccn.com