[HOT NEWS] Binance DEX spustená, čo teraz s BNB a kedy pôjde obchodovať?

BITmarkets BITmarkets

Dlho očakávaná decentralizovaná burza (DEX) spoločnosti Binance bola spustená dokonca skôr, než sa pôvodne plánovalo.

Jedna z vedúcich svetových kryptobúrz dnes oznámila novinku (23.04.2019) s tým, že obchodovanie na decentralizovanej burze začne za “niekoľko dní”. Používatelia ale môžu už teraz vytvárať peňaženky na Binance DEX a vykonávať vklady a výbery tokenov spoločnosti BEP2.

Viac o tejto téme sme písali tu: Binance DEX

Zástupca Binance oznámil, že obchodovanie začne:

“Akonáhle budú tokeny vydané a vypísané na Binance DEX a vytvoria sa obchodné páry. Očakávame, že sa to stane v najbližších dňoch. “

Ako začať s obchodovaním na Binance DEX sa dozviete z oficiálneho tweetu:

CEO Binance, Changpeng Zhao povedal vo svojom oznámení:

“Veríme, že decentralizované burzy prinášajú novú nádej a nové možnosti, ktoré ponúkajú dôveryhodný a transparentný finančný systém. … Bez centrálnej úschovy finančných prostriedkov ponúka Binance DEX oveľa väčšiu kontrolu nad vlastnými aktívami.

Správa prišla len týždeň po tom, čo firma oznámila, že spúšťa natívny blockchain, Binance Chain. Bol tiež spustený BNB ako natívny prostriedok na blockchaine, pričom predchádzajúci štandard ethereum ERC-20 (BNB) bol nahradený novým “BEP2” na Binance Chain. Držitelia starých tokenov ich teraz môžu vymeniť za nové na Binance.com.

Binance Chain podporuje rôzne peňaženky, vrátane oficiálnej dôveryhodnej peňaženky Binance, rovnako ako peňaženky spoločností Coinomi, Ledger, Enjin, Exodus a ďalšie.

Začatie DEX nasleduje po dvojmesačnom skúšobnom období, počas ktorého burza Binance uviedla, že v rôznych súťažiach a programoch bolo vykonaných takmer 8,5 milióna transakcií.

Viac tu: Binance DEX spúšťa skúšobnú verziu

Platforma DEX ponúka podobné rozhranie ako klasická Binance burza, s niektorými ďalšími funkciami, ako je napríklad možnosť generovať 24-slovné spojenia pre zabezpečenie súkromných kľúčov užívateľov.

DEX tak vyhrala preteky s časom a konkurenciou zo strany OKDEx a Huobi.

Čítajte ďalej:

Bitcoin letí nahor a atakoval 5600 USD – Post veľkonočná pumpa je tu!

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.