Polygon a SushiSwap

Sieť Polygon oznamuje významný začiatok novej spolupráce, ktorá spočíva v integrovaní protokolu dHEDGE v2 do populárnej decentralizovanej burzy SushiSwap.

Polygon s ďalšou významnou aktualizáciou

Správu oficiálne oznámil člen spoločnosti dHEDGE Henrik Andersson, ktorý v rozhovore pre Cointelegraph vyzdvihol najmä novú verziu tzv. Guarded Open Access Transactions (GOAT). Tento systém prináša užívateľom prístup k decentralizovaným aplikáciám DApps na platforme dHEDGE.

Andersson zdôraznil, že systém GOAT prinesie výrazne vyššiu rýchlosť, ktorá ovplyvní najmä integráciu s ďalšími protokolmi:

„Je to ako všeobecný protokol, ktorý nám umožňuje získať dodatočnú podporu pre DApps. Namiesto vytvárania špecifických pluginov môžeme tento systém použiť na vytvorenie bielej listiny DApps.“

Môže vás zaujímať: Binance integruje Polygon wallet, medzitým burzu zakazuje ďalšia krajina

StormGain

Spojenie so SushiSwap

Prvá forma dHEDGE bola spustená koncom minulého roka, pričom používateľom umožňovala využívať výlučne aktíva od protokolu Synthetix. Systém GOAT v2 je v tomto omnoho lepší, keďže správcovia fondov môžu využívať prístup k aktívam a službám od akéhokoľvek protokolu založenom na virtuálnom stroji Ethereum (EVM).

Spustenie dHEDGE v2 prinesie aj podporu decentralizovanej burzy SushiSwap, ktorá pracuje na báze Polygonu.

Prečítajte si tiež: Ethereum na druhej koľaji? SushiSwap DEX prechádza na päť ďalších sietí

Ďalšie významné spolupráce prídu v budúcnosti

Andersson uviedol, že v súčasnosti skúmajú možnosti integrácie s AAVE, pričom poznamenal, že takéto spojenie prinesie veľmi zaujímavé možnosti pre decentralizovaný finančný trh. Správcovia aktív budú mať možnosť disponovať širokou škálou aktív pre shortovanie. Medzi ďalších hlavných adeptov spolupráce patrí Ethereum 2.0, Optimism a Arbitrum.

Hlavnou motiváciou projektu však naďalej zostáva zníženie poplatkov, pričom Andersson upozorňuje najmä na vysoké poplatky spojené s využívaním protokolu na prvej vrstve Etherea.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.