HOT – SushiSwap je oficiálne najväčší DEX podľa likvidity – Je čas nakupovať?

0

Platforma SushiSwap sa oficiálne stáva najväčším DEX podľa likvidity. SushiSwap, jeden z najnovších DeFi a tokenom SUSHI, ktorý preberá priestor blockchainu, zmenil hlavnú stránku počas svojej krátkej životnosti. Od 9. septembra protokol oficiálne dokončil prechod na svoju vlastnú decentralizovanú výmennú platformu.

Niekoľko hodín pred dokončením prechodu stanovil Bankman-Fried plány migrácie na Twitteri a následne zverejňoval aktualizácie po celý deň, ktoré obsahovali testovanie a špecifikovali jednotlivé migrácie tokenov.

SushiSwap vznikol pred niečo vyše týždňom ako fork decentralizovanej burzy Uniswap. Počas niekoľkých krátkych dní od uvedenia SushiSwap už predstavoval 77% uzamknutej hodnoty držanej na Uniswap.

Čítajte tiež – Cenzúra sa zosilňuje – YouTube zakazuje streamy o kryptomenách!

SUSHI čelilo dráme

Platforma so svojím aktívom SUSHI sa prebrodila drámou, hlavne okolo jej vodcu Chef Nomi a developerského fondu vo výške 27 miliónov dolárov, ktorý údajne ovládal Nomi. Pri spätnom pohľade na zápletku, Chef Nomi skutočne odstúpil od značnej časti týchto vývojárskych prostriedkov predtým, ako projekt postúpil Bankman-Friedovi, súčasnému generálnemu riaditeľovi burzy FTX.

„Mám pocit, že im na SushiSwap záležalo a chceli to robiť dobre, a tvrdo na tom pracovali,“ povedal Bankman-Fried. Chamtivosť mohla nakoniec Nomi predstihnúť, avšak šéf FTX špekuloval s tým, že si nemyslí , že SushiSwap bol premyslený podvod.

Od tejto publikácie je SushiSwap najväčšou decentralizovanou burzou na svete podľa likvidity.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre