Podvodníci hackli Trumpov web! Tvrdia že je zodpovedný za koronavirus

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Šikovní hackeri využili súčasnú divokú situáciu a podarilo sa im hacknúť jednu zo stránok prezidenta Trumpa. Podľa informácií techcrunch na niekoľko hodín namiesto informácií o prezidentskej kampani na webe visel falošný oznam od FBI. Správca stránky tvrdí, že nedošlo k úniku žiadnych informácií a web už zase funguje.

Hackeri sa vydávali za FBI – tvrdili že majú dôkazy o Trumpovom zapletení vo vývoji koronavirusu

this site was seized – oznamovala niekoľko hodín stránka donaldjtrump.com. Svet má dosť klamstiev, ktoré na dennej báze šíri prezident Donald J Trump. Je čas, aby sa svet dozvedel pravdu.

trump-website
Zdroj: techcrunch

Vo fejkovom FBI ozname sa ďalej písalo, že agentúra získala dokumenty ktoré dokazujú, že bol Trump zapletený vo vývoji a vypustení koronavirusu do sveta. Podvodný oznam nechal ľudí hlasovať pomocou Monera (XMR), či majú informácie zverejniť.

Samozrejme, neexistujú žiadne dokumenty. Ide iba o nie veľmi chytrý scam ktorý pravdepodobne ani nestál za to. Nevieme si predstaviť, že by sa niekto skutočne nechal nachytať. Väčšina fanúšikov Donalda Trumpa totiž nemá dostatočné znalosti na nákup a poslanie kryptomeny Monero a tí ktorí vedia ako na to vedia rozoznať podvod.

Útočiť na amerického prezidenta nie je dobrý nápad. Riaditeľ komunikácie trumpovej prezidentskej kampane s verejnosťou na svojom Twitteri oznámil, že pracujú s políciou na dolapení páchateľov.

Hacky sú iba výmysly? Trump už oľutoval svoj dementný výrok

Je vtipné, že hack prišiel práve teraz, pretože Trump nedávno vyhlásil, že žiadne hacky v skutočnosti neexistujú a všetko sú to iba výmysly a konšpirácie. Holandský výskumník následne hackol Trumpov Twitter, keď na piaty pokus uhádol jeho heslo – maga2020. A teraz padla za obeť aj jeho stránka.

Snáď to Donalda donúti premýšľať, než zase zo svojich úst vypustí nejaký nezmysel. I keď… dosť o tom pochybujeme.

Sledovať Trumpov kolaps a je síce vtipné, no oveľa zaujímavejšie je baviť sa o Bitcoine, ktorý aktuálne testuje high z roku 2019. Obchoduje sa tesne pod hladinou 14 000 $ a je možné, že ju čoskoro prekoná. Ako na to zareagujú altcoiny? A ako sú na tom akcie? O tom všetkom sa budeme baviť na dnešnom streame o 18:00. Tak sa nezabudnite pripojiť a dať nám like!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre