Bitcoin padol o 1000 $ – Nastalo odmietnutie pri testovaní maxima z roku 2019

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Bitcoin dnes po pätnástich mesiacoch konečne otestoval maximum z roku 2019. V ranných hodinách sa mu podarilo vystúpiť na cenu 13 860 $, necelých päťdesiat dolárov od kľúčovej hladiny. Prvý test maxima z júna minulého roka nakoniec nedopadol práve najlepšie, no určite nejde o posledný pokus.

Pri testovaní maxima z roku 2019 nastalo rázne odmietnutie trhu

Bitcoin sa ešte niekoľkokrát vráti ku hladine 14 000 $ a bude ju testovať zhora aj zdola. Pravdou je, že Bitcoin je po posledných týždňoch dosť prepálený, čo môžete vidieť aj na vysokých hodnotách indikátora RSI. Po zisku 3000 $ tak nastáva retracement.

Bitcoin daily graf
Bitcoin daily graf

Daily svieca na grafe BTC/USD teraz vyzerá naozaj desivo a vykresľuje obratovú formáciu Bearish Engulfing. Tá sa vyskytuje na vrchole a signalizuje, že medvede preberajú kontrolu nad trhom. Bitcoin je teraz extrémne volatilný, a očakávame, že v najbližších dňoch bude robiť veľké pohyby.

V takýchto obdobiach odporúčame používať obchodnú stratégiu pri ktorej veľmi nezáleží, v akom trende sa Bitcoin nachádza a či stúpa, alebo klesá. Preto sme pre vás prichystali seriál obchodných stratégií a dnes vyšiel jeho druhý diel:

Zarobte na Bitcoine viac pomocou tejto obchodnej stratégie – Trading futures kontraktov

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre