Sú to takmer dva roky, čo bol na Kryptomagazine publikovaný prvý článok. Odvtedy sme toho stihli veľa a denne sme vás informovali o novinkách nielen zo sveta kryptomien. Všetko dobré však musí skončiť a to platí aj pre najväčšiu česko-slovenskú stránku o kryptomenách. 

Bohužiaľ, nezhody medzi majiteľmi o tom, ako pokračovať a na čo sa zameriavať spôsobili rozdelenie celého projektu na dve časti. Dariusz Matuszyński si ponechá kryptomagazin.cz a ja, Samuel Slavkovský, budem aj naďalej riadiť kryptomagazin.sk a Trading11.com. V najbližších mesiacoch dôjde k rebrandingu oboch projektov a pokračovať budeme vlastnou cestou.

Za dva roky pôsobenia sme vytvorili:

  • kryptomagazin.sk – 3 300 článkov
  • trading11.com – 2 200 článkov
  • YouTube – 80 videí a streamov

Štatistiky za posledné dva roky:

Kryptomagazin.sk od začiatku navštívilo neuveriteľných 456 000 ľudí a zaznamenali sme viac než 6,4 milióna klikov na naše stránky. Priemerne ste u nás strávili 2:50 minút a počas jednej návštevy ste si prečítali dva články.

Trading11.com navštívilo 165 000 ľudí a tento web zaznamenal viac než 2,6 milióna klikov. V priemere ste si počas jednej návštevy prečítali dva články/analýzy a strávili ste tam viac než tri minúty.

Týmto by sme sa chceli poďakovať každému, kto nás aspoň raz navštívil, každému, kto písal komentáre pod článkami, kto sledoval videá a každému, kto nás podporil. Bez vás by sme to nedokázali. Všetko sme to robili pre vás a myslím, že je vhodné dodať:

Kryptomagazin končí, ale my ideme ďalej!

Toto však v žiadnom prípade neznamená, že končíme. Ani náhodou! Aj naďalej budeme vás, našich čitateľov, informovať o najnovšom dianí na poli kryptomien. Plánujeme aj naďalej ostať jedničkou na trhu a publikovať kvalitné články, analýzy a videá.

Team drží pokope a pracujeme na sebe

Strata českej mutácie síce bolí, no už čoskoro sa môžete tešiť na spustenie nového, oveľa ambicióznejšieho projektu. Kým sa tak stane, rozhodli sme sa, že prechodne budeme publikovať všetky české články na webe Trading11.com. Prácu celého, dnes už viac ako 30-členného teamu tak môžete sledovať v jazyku, ktorý vám najviac vyhovuje.

Zároveň sme došli do bodu, kedy sme schopní publikovať 90 % vlastného obsahu a nespoliehať sa na preklady zo zahraničných webov. Na našich stránkach tak nájdete články, ktoré si neprečítate nikde inde na internete a za ktoré by sa nehanbili ani anglickí giganti ako ccn alebo cointelegraph.

V našom teame máme veľmi talentovaných ľudí, ktorí sú zapálení a pracujú naplno. Aby sme však splnili naše ciele, potrebujeme posily! Hľadáme kvalitných redaktorov, ktorí majú vlastný názor a skúsenosti s písaním a ideálne aj s prácou v teame.

Budú sa diať veľké veci

Toto rozdelenie neberieme ako niečo zlé. Práve naopak! Umožní nám to robiť veci, ktoré dosiaľ neboli možné a vytvoriť skutočne veľký web, ktorý bude presahovať aj do iných tém. Chceme pritiahnuť nových čitateľov, ktorí o kryptomeny nemajú záujem, ukázať im ich potenciál a výrazne tak rozšíriť česko-slovenskú krypto-komunitu. Aby sme to dokázali, zameriame sa aj na ďalšie zaujímavé oblasti vedy, techniky, finančníctva a filozofie.

Pripravujeme tiež nové fórum, na ktorom rastúca krypto-komunita nájde miesto na kvalitnú a PREHĽADNÚ diskusiu bez zbytočných nadávok a osočovania nováčikov. Miesto, na ktorom bude možné diskutovať o rôznych názoroch, ktoré nebude cenzurované (ale moderované) a ktoré bude podporovať kreativitu a nezávislé myslenie.

Už čoskoro vás tiež prekvapíme špeciálnou akciou, ktorú sme chystali v priebehu posledných týždňov. Sme si istí, že sa vám bude páčiť.

Potrebujeme vašu pomoc

Vždy sme boli 100 % nezávislí a nemáme záujem meniť to. Iba tak vám totiž môžeme prinášať ten najlepší, necenzurovaný obsah a písať si, čo chceme. Nechceme byť obmedzovaní rôznymi investormi a ďalšími majiteľmi. Všetko to robíme pre vás a pre komunitu.

Bohužiaľ, stratou českej verzie Kryptomagazinu nám vypadol dôležitý zdroj príjmov a chvíľku potrvá, kým ho nahradíme. Aby sme mohli ďalej nerušene pokračovať a nemuseli sa obmedzovať financiami, obraciame sa na Vás s prosbou o pomoc. Aj my musíme platiť nájom, kupovať jedlo, pitie, čistiace prostriedky a celkovo ŽIŤ. Obsah na Kryptomagazine (a českú verziu na Trading11) ponúkame zadarmo.

Ak sa vám páči čo robíme a chcete, aby sme pokračovali, budeme vám vďační, ak nás podporíte menšou čiastkou. Nemusí to byť veľa, aj euro pomôže. Ak každý, kto prečíta tento článok pošle jedno euro v BTC, LTC, ETH alebo inej kryptomene (viď zoznam nižšie) budeme z najhoršieho vonku.

Druhá možnosť je zakúpiť si členstvo na Trading11.com. Kvôli tomu sme pre vás pripravili špeciálne 1-denné členstvo STANDARD Help, ktoré stojí jedno euro resp. 25 Kč. Získate tak na 24-hodín prístup ku kvalitným analýzam o kryptomenách v písanej a VIDEO forme a zároveň nás podporíte v týchto ťažkých chvíľach.

Bitcoin (BTC)

btc

35rXrCZnSEd8cS1AHrHnR1GoSAadrtcLEa

Ethereum (ETH)

ETH

0x7ADa664Aa90Cd353b6cFB6e63dA62C73Cd5D78Da

Ripple (XRP)

Adresaxrp adresa

XRP tag
xrp tag

adresa: rw2ciyaNshpHe7bCHo4bRWq6pqqynnWKQg
tag: 85599538
Je dôležité posielať XRP so SPRÁVNYM tagom!

Litecoin (LTC)

ltc

MBoowmqjdKdnZZXNEx2KBZpTYoafKgKu9C

Zcash (ZEC)

zec

MBoowmqjdKdnZZXNEx2KBZpTYoafKgKu9C

Bitcoin Cash (BCH)

bchqrkctkha5d228v2lu0m4jr4ctklkcqht3spacltytz

DAI stablecoin

dai

0xA05d741069E6C6E7C088d67d9fD6B822b0e0A67F

ĎAKUJEME!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance