[OFICIÁLNE] Predstavujeme vám náš nový web – Budúcu česko-slovenskú titulku pre kryptomeny!

9
kmcap

V našom novoročnom článku sme vám, našim čitateľom, prezradili, že v blízkej dobe začneme pridávať weby do nášho portfólia. Prvý zo série webov, ktoré vám v priebehu najbližších mesiacov ukážeme, je už hotový a oficiálne spustený! Predstavujeme vám KMcap.eu! Novú česko-slovenskú kryptomenovú titulku.

Čo nájdete na KMcap-e?

Na stránke KMcap.eu nájdete niekoľko základných služieb a postupne ich budeme rozširovať. Hlavnou časťou tohto webu je agrerátor, ktorý ukazuje priemerné ceny všetkých kryptomien, volume, kapitalizáciu a ďalšie štatistiky. Inšpirovali sme sa coinmarketcapom, ale veríme, že náš dizajn vyzerá lepšie a nemusíte sa znepokojovať rôznymi manipuláciami, ktoré coinmarketcap občas skúša.

Okrem kurzového lístka však na KMcap-e nájdete aj globálny chat (bez nutnosti registrovať sa), v ktorom môžete diskutovať s ďalšími fanúšikmi kryptomien a feed článkov z Kryptomagazinu a Trading11. Nemusíte tak zbytočne pobehovať po všetkých weboch. Stačí vám prísť na KMcap a máte tam všetko pekne pokope.

Všetky tieto služby nájdete na hlavnej stránke KMcap-u.

Aké sú naše plány s KMcap-om?

Na KMcap-e, samozrejme, plánujeme naďalej pracovať, pridávať ďalšie služby a zdokonaľovať tie, ktoré už fungujú. V blízkej budúcnosti túto stránku povýšime na náš hlavný web, pod ktorý presunieme všetky ostatné projekty (Kryptomagazin, Trading11, Medial Base…).

Vytvoríme tak jeden silný česko-slovenský web o kryptomenách s návštevnosťou, ktorú možno porovnávať s najväčšími krypto-stránkami na svete. To k nám pritiahne kvalitnejších advertiserov a my na oplátku budeme schopní písať kvalitnejšie články, videá a ďalší obsah, po ktorý si k nám dennodenne chodíte. Z KMcap-u sa tak stane akási česko-slovenská kryptomenová titulka, kde nájdete všetko, čo potrebujete.

Ale nebojte sa, Kryptomagazin ostane aj naďalej Kryptomagazinom a súčasnú doménu presmerujeme na tú novú, takže si nič nevšimnete.

V prípade, že máte nejaké nápady, otázky alebo pripomienky ku KMcap-u, napíšte nám ich priamo do KMcap chatu! Radi s vami podiskutujeme.

9
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Andrej NepoviempetmajkojonasSamuel Slavkovský Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Andrej
Guest
Andrej

A bude to len pre Slovákov a Čechov, alebo pre celý svet (napr. chat aj v jazykoch ako AJ, NJ, RJ, Čínsky 😱…)