Odborníci dávajú svoje najlepšie kryptomenové predpovede na rok 2023 a online arkáda Metacade je na vrchole ich zoznamu

PR články Metacade ako top kryptomena
Metacade ako top kryptomena. Zdroj: metacade.co
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

PR článok spoločnosti Luxe Media LLC. Keďže začiatok nového roka sa stáva bledou spomienkou, kryptografickí experti sa zoradili, aby poskytli svoje najlepšie predpovede na rok 2023. Podmienky medvedieho trhu v roku 2022 zostávajú v mysliach investorov stále čerstvé, pričom podmienky v počiatočných fázach roka 2023 vykazujú len malé známky zmiernenia.

Jedným z nových projektov, ktorý sa stal opakujúcou sa témou v zoznamoch “najlepších krypto predpovedí” expertov na rok 2023, je nová online herná platforma Metacade. Tento začínajúci projekt získal značnú trakciu v počiatočných fázach svojej predpredajnej akcie, ktorá sa začala koncom roka 2022, čím sa ocitol na vrchole zoznamu investorov hľadajúcich hodnotu v roku 2023.

Tu sú najlepšie kryptomince vybrané odborníkmi, ktoré by mali investori nakúpiť v roku 2023:

  • Metacade (MCADE)
  • The Sandbox (SAND)
  • Axie Infinity (AXS)
  • Ethereum (ETH)
  • Decentraland (MANA)

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

Metacade (MCADE) – Online arkáda najlepšia minca dostupná v tomto roku

Metacade je úplne nová online herňa, ktorá bude kombinovať najširší výber blockchainových herných zážitkov v aréne Web3 s bezkonkurenčnou mechanikou play-to-earn (P2E) a ponúkne tak herným nadšencom a fanúšikom kryptomien komplexný obchod so všetkým, čo súvisí s kryptohrami. Platforma bude vyhovovať potrebám príležitostných hráčov, ktorí hľadajú miesto, kde by sa mohli stretnúť s priateľmi, aj súťaživých online hráčov, a existuje niekoľko dôvodov, prečo sa umiestňuje vysoko na mnohých zoznamoch najlepších kryptografických predpovedí.

V prvom rade, hoci vynikajúca schopnosť platformy P2E zabezpečuje srdcový tep centra a odmeňuje hráčov počas hrania, existuje niekoľko ďalších presvedčivých príležitostí, ako môžu používatelia získať príjem prostredníctvom niektorého z ďalších zdrojov príjmov Metacade.

Ich priekopnícka funkcia Create2Earn odmeňuje používateľov zakaždým, keď na hub umiestnia sociálny obsah, pričom odmeny sa udeľujú za každú interakciu, od recenzií hier až po príspevky do živých chatov. Okrem toho môžu držitelia mincí Metacade vsadiť svoje podiely v rámci iniciatívy Compete2Earn výmenou za vstup do online turnajov a žrebovaní o ceny, zatiaľ čo iniciatíva Work2Earn bude spájať najzaujímavejšie kariérne príležitosti Web3 s najhorúcejšími novými talentmi.

Na túto schému nadväzuje inovatívna schéma Metagrants, ktorá podporuje vývoj nových hier výhradne pre Metacade tým, že vývojárom ponúka možnosť získať finančné prostriedky na podporu ich úsilia. Každý nový nápad sa zhromažďuje a hlasuje o ňom komunita MCADE, pričom najzaujímavejšie nápady sa dostanú do výroby.

Predpredaj natívnej mince MCADE na Metacade sa spustil koncom roka 2022 a odvtedy nabral obrovskú dynamiku, pričom $12.3m sa vyzbieral za 15 týždňov. Táto dynamika naďalej rastie, pretože investori sa hrnú k jednej z najzaujímavejších mincí tohto roka.

Tokeny MCADE sú v súčasnosti k dispozícii za kniežacku sumu $0.017 počas fázy 6 predpredaja a do konca akcie sa zvýšia na 0,02 USD. Vďaka významnej vstavanej užitočnosti a silnej tokenomike by hodnota mince MCADE mohla po jej zverejnení prudko narásť a poskytnúť skorým investorom vynikajúce výnosy v tomto roku. 

>>>Predpredaja Metacade sa môžete zúčastniť tu<<<

The Sandbox (SAND) – virtuálny 3D svet priťahujúci podporu celebrít

The Sandbox je digitálny 3D svet, v ktorom sa nakupujú, predávajú a obchodujú virtuálne pozemky. Používatelia používajú natívny token SAND na nákup digitálnych pozemkov v metaverse, ktoré môžu speňažiť takmer akýmkoľvek spôsobom, ktorý uznajú za vhodný. Tieto spôsoby využitia siahajú od digitálnych umeleckých galérií až po virtuálne tematické parky, napríklad tie, ktoré vytvorili hudobní giganti Warner Music Group.

Možnosti zárobku na platforme sa odomykajú prostredníctvom mechaniky P2E metaversa a online trhoviska, kde môžu používatelia všetkých schopností predávať a obchodovať so svojimi výtvormi NFT. Jedným z najväčších lákadiel The Sandbox sú vynikajúce plug-and-play kreatívne súpravy nástrojov, ktoré sú veľmi užívateľsky prívetivé a môžu ich používať používatelia s akoukoľvek schopnosťou kódovania.

Natívny token SAND je základom všetkých aktivít v metaverse. Je potrebný pre každého, kto chce nakupovať pozemky LAND, a ako prostriedok výmeny za všetky herné aktíva dostupné v rámci online trhoviska. Okrem toho, keďže The Sandbox je plnohodnotnou DAO, vlastníctvo tokenov SAND otvára používateľom stránku riadenia, čím im dáva plné hlasovacie práva na budúce smerovanie platformy.

S niekoľkými ďalšími veľkými menami, od skateboardovej legendy Tonyho Hawka až po spoločenskú celebritu Paris Hilton, ktoré využívajú metaverse silu digitálneho sveta The Sandbox. Táto značná podpora celebrít a vynikajúca užitočnosť zabudovaná do SAND ho umiestňujú blízko vrcholu mnohých zoznamov najlepších kryptografických predpovedí na rok 2023.

Axie Infinity (AXS) – herná minca z metaversa naďalej priťahuje fanúšikov

Axie Infinity bola spustená v roku 2020 a rýchlo sa stala najpopulárnejšou platformou P2E GameFi. Axie Infinity, postavená na blockchaine Ethereum, je hra vytvorená v digitálnom vesmíre, ktorá využíva technológiu rozšírenej reality (AR) veľmi podobnú hitu Pokemon Go spred niekoľkých rokov.

Premisa Axie Infinity sa totiž príliš nelíši od Pokemon Go v tom, že používatelia zbierajú, chovajú, vychovávajú a vybavujú digitálne domáce zvieratá známe ako Axies, aby mohli plniť úlohy, lovy a výzvy alebo postaviť svoje zvieratá proti zvieratám iných hráčov a získavať tak odmeny. Axies sú zvieratká z produkcie NFT, ktoré sa dajú kupovať, predávať a vymieňať na online trhu, pričom tie najbežnejšie sú lacné a najvzácnejšie majú hodnotu až 100 000 dolárov.

Používatelia môžu využívať digitálnu realitu metaversa na budovanie svojich kráľovstiev pomocou niektorých materiálov, ktoré získajú počas hry, a môžu tiež získavať pasívny príjem v pôvodných minciach AXS. To všetko síce prispieva k podmanivej, návykovej povahe otvoreného sveta, ale suma, ktorú môže hráč denne zarobiť, je obmedzená.

AXS má obmedzenú celkovú ponuku tokenov na 270 miliónov, čo znamená, že hodnota sa pravdepodobne posunie vyššie, keď sa zvýši dopyt po minci, čo jej dáva jednu z najlepších kryptografických predpovedí na rok 2023. Vzhľadom na to, že súčasné podmienky na medveďom trhu naďalej udržiavajú ceny na nízkej úrovni, mohla by to byť pre investorov vynikajúca príležitosť získať jednu z najlepších GameFi mincí, ktorá je v súčasnosti k dispozícii za fantastickú cenu s možnosťou zlepšenia v budúcnosti.

Ethereum (ETH) – Blockchainový gigant bude silný aj v roku 2023

Ethereum bolo spustené v roku 2011 a vďaka svojej sieti layer-1 sa rýchlo etablovalo ako popredný svetový poskytovateľ blockchainu. Platforma je obľúbená medzi vývojármi všetkých druhov decentralizovaných aplikácií (dApps), od riešení DeFi až po platformy Game Fi, decentralizované burzy a 3D metaverse svety.

V septembri 2022 Ethereum prešlo zo svojho predchádzajúceho konsenzuálneho mechanizmu proof-of-work (PoW) na transakcie s inteligentnými zmluvami na nový protokol proof-of-scope (PoS) v reakcii na vnímané hrozby pre jeho dominanciu zo strany platforiem, ako sú Cardano, Solana a Polygon. Tento prechod zmenil cestu Etherea na trh tým, že ponúka rýchlejšie transakcie, nižšie poplatky a vyššiu kapacitu transakcií.

Výsledkom je stále rastúci počet nových projektov, ktoré zostávajú s Ethereom, s vedomím, že bezpečnosť a transparentnosť, ktoré ponúka nový protokol inteligentných zmlúv, patria k najlepším na trhu.

Zdá sa, že natívny token ETH má pred sebou silný rok 2023, keď budú do prevádzky uvedené nové verzie, ktorých cieľom je posunúť blockchain Ethereum do novej sféry. Tieto nové funkcie pomôžu naďalej odvracať hrozbu iných poskytovateľov reťazcov a zároveň podporia mierny rast hodnoty tokenu.

Decentraland (MANA) – minca s otvoreným svetom digitálnej reality s veľkými nádejami do roku 2023

Spoločnosť Decentraland bola spustená v roku 2018 a v súčasnosti sa upevnila ako jeden z najlepších poskytovateľov metaversa otvoreného sveta digitálnych nehnuteľností na trhu. Virtuálny vesmír Decentraland, postavený na blockchaine Ethereum, umožňuje používateľom speňažiť pozemky s nehnuteľnosťami, ako je napríklad The Sandbox, a je populárnou destináciou pre metaverse hry.

Vlastný token MANA poháňa všetky aktivity na platforme a je výmenným prostriedkom pre všetky transakcie vrátane transakcií s tokeny LAND. Používatelia si môžu kúpiť viacero digitálnych pozemkov a spojiť ich do ESTATE, čím sa zvyšuje ich potenciál na speňaženie viacerých pozemkov a zvýšenie zárobkov.

Okrem herných zážitkov je Decentraland obľúbeným hostiteľom virtuálnych výstav a interaktívnych zážitkov, ako sú koncerty a festivaly, čo posúva používateľský zážitok platformy do inej sféry a zvyšuje ich ponuku na zozname najlepších kryptopredajov. Používatelia môžu nájsť veľa možností, čo vidieť, robiť a zažiť v zastavanejších oblastiach tejto platformy s otvoreným svetom. Tí, ktorí chcú experimentovať so všetkým, čo tento výkonný projekt ponúka, však majú dostatok príležitostí, keďže je k dispozícii niekoľko voľných pozemkov, na ktorých sa dá stavať.

Vďaka Decentralandu, jednému z najzavedenejších projektov metaversa, má token MANA podporu renomovanej a stabilnej platformy s množstvom zabudovaných užitočných funkcií. Pravidelné zavádzanie nových funkcií zlepšuje používateľskú skúsenosť v Decentralande a zvyšuje túto užitočnosť.

Keďže čoraz viac podnikových spoločností si začína uvedomovať obrovský potenciál a silu, ktorú metaverse ponúka, Decentraland stojí v popredí ako jedna z najlepších možností na trhu. V dôsledku toho sa zdá, že MANA bude jedným z tokenov, ktoré svojim držiteľom v tomto roku poskytnú jedny z najlepších výnosov.

Metacade (MCADE): Najlepší kryptožetón na nákup v roku 2023

Vzhľadom na to, že medvedí trh v roku 2022 majú mnohí investori ešte v čerstvej pamäti, predpredajná výkonnosť MCADE nie je ničím iným ako ohromujúcim. Bohatý viacvrstvový plán a potenciálny dlhodobý výhľad nastavujú Metacade na popredné miesto v pokračujúcej GameFi revolúcii.

Každý, kto uvažuje o investovaní do predpredaja MCADE, by mal urobiť dobre, aby tak urobil teraz a nepremeškal tak príležitosť. Aktuálne kolo tokenov má cenu $0.017, čo predstavuje vynikajúci investičný potenciál pre skorého investora do projektu, ktorý tento rok dominuje v zoznamoch najlepších kryptografických predpovedí.

Predpredaja Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Predpredaja Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!