O mesiac nás čaká Ethereum Constantinopole hard-fork – Oplatí sa nakúpiť?

BITmarkets BITmarkets

Do tretice všetko dobré! Constantinopole hard-fork príde už o mesiac. Ako sme písali v našom poslednom článku, rozdelený bude na dve polovice. Do prvého forku zahrnú vývojári iba časť kódu, v ktorej sa nenašli žiadne chyby a bugy. Problémový EIP-1283 bude zahrnutý až do ďalšieho updatu ETH mainnetu.

Ak chcete vedieť o problémoch s Constantinopole viac, kliknite tu

Oplatí sa nakupovať?

Deň C (C ako Constantinopole) sa blíži! Aktualizácia prebehne 27.2.2019. Nám sa teda naskytla otázka, či sa v reakcii na túto udalosť oplatí špekulovať nad rastom/poklesom ceny Etherea.

26.01.19-ETHUSD

Z pohľadu Technickej analýzy sa Ethereum v utorok dostalo nad krátkodobú klesajúcu trendline. Táto línia má svoj vrchol na hladine 167 $. Toto lokálne maximum bolo vytvorené ako reakcia na očakávaný Constantinopole hard-fork. Ten sa mal pôvodne uskutočniť už 22.1.

Takmer 30% korekcia nakoniec skončila na supporte 110 $. Ďalší pohyb Etheru nie je úplne jasný. Rozhodne o tom až close weekly svieca. V pondelok budeme múdrejší.

Z historického pohľadu však každý ETH hard-fork spôsobil výrazné zvýšenie ceny. V prípade, že chcete špekulovať nad rastom, odporúčame nastaviť si stop loss pod najbližší support (teda cca na 105 $) a take profit cca na hranicu 130 $.

Profesionálne analýzy Etherea nájdete v tomto odkaze.

Nakupujte/predávajte Ethereum na zmenárni FreeCoin!

(sponzorované)

V prípade, že ste sa rozhodli nakúpiť/predať Ethereum, môžete využiť služby česko-slovenskej zmenárne FreeCoin. Táto zmenáreň ponúka svojím zákazníkom v porovnaní s domácou konkurenciou najlepšie ceny a vyniká aj svojou bezpečnosťou.

Internetová komunikácia s webom FreeCoin je šifrovaná, takže vás nikto nemôže odpočúvať. Rýchly transakčný systém a kvalitná 24/7 podpora zabezpečí, že budete so službami tejto zmenárne 100% spokojní.

Nová kryptomena na FreeCoine!

Po novom sa služby FreeCoinu rozšírili o obchodovanie s kryptomenou Ethereum. Okrem Etheru tak však nájdete aj, Bcash, Litecoin a samozrejme Bitcoin! Obchodovať môžete s eurami, alebo s českými korunami.

Celú recenziu, krátky návod na používanie a porovnanie s ďalšími kvalitnými českými a slovenskými zmenárňami nájdete v tomto odkaze:

https://kryptomagazin.sk/recenzia-zmenaren-freecoin-oplati-sa-pouzivat/

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: