[KRÁTKY PREHĽAD BITCOINU] – Čo robiť, keď sa nič nedeje?

Novinky Uhorková sezóna je za nami
Uhorková sezóna je za nami. Zdroj: Shutterstock.com/kitti Suwanekkasit
BITmarkets BITmarkets

Dnes som mal v pláne napísať ďalší prehľad trhu ale… pff, ja už naozaj neviem, ako inak okomentovať súčasnú situáciu. Kreslil som si do grafu čiary, vyskúšal všetky indikátory, pozrel sa na shorty, longy, preliezol som celý Facebook, Twitter, Telegram a viete čo mi z toho vyšlo? V najbližších cca 10-tich dňoch sa niečo stane.

1D BTC/USD - Bitfinex

1D BTC/USD – Bitfinex

Tu je graf s novou čiarou! – (zelená) strednodobá stúpajúca trendline, ktorá nám vytvára support. Až sa dostaneme do miesta, kde sa pretína s tou klesajúcou čiernou čiarou, už by malo byť rozhodnuté, či pôjdeme hore alebo dole. Ale vzhľadom na to, že Bitcoin sa nachádza vo formácii Falling Vedge to skôr vidím na slušný dump.

Viac informácii o mojej teórii, prečo pôjdeme dole, nájdete v tomto prehľade trhu.

Mimochodom, z času na čas dávajú naši traderi na Trading11 aj obchodné signály a väčšinou im to vychádza. Viď včerajšia analýza BTC/USD.

Trhu s kryptomenami v poslednej dobe skutočne chýba akcia. Práve preto som napísal vtipný článok o tom, čo robiť, keď sa Bitcoin nehýbe. Odporúčam prečítať!

3 tipy čo robiť, keď sa kryptomeny nehýbu

A jednou z vecí, ktorú môžete robiť keď sa nič zásadné nedeje je pozrieť si naše nové video!

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.