bitcoin otočka

Máte radi kryptomeny? Tešíte sa na deň, keď si za Bitcoin kúpite prvé lambo? Chcete si vytrejdovať bohatstvo a každé ráno si dokonale namotivovaní sadáte ku grafom, len aby ste zistili, že ten sprostý Bitcoin sa od večera pohol iba o 100 $? V tom prípade je tento článok určený priamo pre vás!

1. Rozvíjajte sa iný spôsobom

Na lambo ešte príde čas. Trhy momentálne konsolidujú a pripravujú sa na ďalší veľký pohyb. Veľa ľudí teraz nechodí do práce a majú veľa času. Ten sa však dá využiť aj zmysluplnejšie, než sledovaním grafov. Rozvíjajte sa! Iste existuje množstvo vecí, ktoré ste chceli robiť, no nebol na ne čas. Teraz je skvelá príležitosť pospomínať a urobiť niečo pre seba. Budete sa cítiť lepšie.

2. Obchodujte na páku!

Ak sa vám zdá, že volatilita kryptomien je príliš nízka, vždy môžete experimentovať s obchodovaním na páku. Ovládate tak oveľa väčšie množstvo kapitálu, než aké reálne vlastníte. Napríklad na burze Binance je možné trejdovať BTC deriváty s pákou až 1:125. Má to svoje výhody (pri pohybe o 0,8% v smere vašej pozície ste 100 % v pluse), ale aj nevýhody.

Pri obchodovaní s tak vysokou pákou vaše pozície môže veľmi rýchlo zmiesť jeden väčší pohyb. Ak však použijete konzervatívnejšiu páku (1:5 – 1:10) príjemne si tým zvýšite volatilitu a aj malé pohyby vám môžu spraviť slušné zisky.

Návod na obchodovanie  na burze Binance nájdete v tomto článku.

3. Strávte hluché obdobia štúdiom obchodovania

Nikto nie je tak dobrý obchodník, aby sa nemohol zlepšovať. V prípade väčšiny obchodníkov s kryptomenami to platí dvojnásobne. Naštudujte si nové formácie, obchodné stratégie, indikátory, prípadne si prečítajte niečo o histórii svetovej ekonomiky.

Prípadne siahnite po kurze obchodovania. Časť kurzu Technickej analýzy a Psychológie + Money Managementu teraz ponúkame ZDARMA! Free videá sú označené. Celý kurz nájdete v tomto odkaze17.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
North

Sorry, ale tieto rady ako pre debilov…