3 tipy čo robiť, keď sa kryptomeny nehýbu

1
bitcoin otočka

Máte radi kryptomeny? Tešíte sa na deň, keď si za Bitcoin kúpite prvé lambo? Chcete si vytrejdovať bohatstvo a každé ráno si dokonale namotivovaní sadáte ku grafom, len aby ste zistili, že ten sprostý Bitcoin sa od večera pohol iba o 20 $? V tom prípade je tento článok určený priamo pre vás!

1. Choďte na krátku dovolenku do zahraničia

Európa je krásny kontinent plný nevšedných zákutí a skvelých kaviarní. Vďaka internetu je dnes možné cestovať po Európe za pár korún a víkend pri mori už nie je iba vymoženosťou bohatých. To je fajn, pretože ak trejdujete, mali by ste míňať čo najmenej! Veď…

Čo ušetríte na jedle a ubytovaní sa vám 100-krát vráti pri obchodovaní!

Máte milión na burze a stovku v peňaženke? Perfektné! Viac vám ani netreba. Letenky z Bratislavy alebo Prahy do niektorých dovolenkových destinácií stoja 20 €, ubytko zoženiete cez Airbnb aj za 15 € za noc a ceny v reštauráciách sú prívetivé, pretože turistická sezóna skončila!

Navyše, krátka dovolenka v zahraničí vám vyčistí hlavu a domov sa vrátite plní energie.

Nakoniec, budem rád, ak pri vytváraní účtu na Airbnb použijete tento link. Získate tak Airbnb kredit v celkovej hodnote 30 € (a ja 15). Prípadne začnite sledovať môj nový FB blog Travel&Philosophy a získajte tak inšpiráciu.

2. Obchodujte na páku!

Ak sa vám zdá, že volatilita kryptomien je príliš nízka, vždy môžete experimentovať s obchodovaním na páku. Ovládate tak oveľa väčšie množstvo kapitálu, než aké reálne vlastníte. Napríklad na burze BitMex je možné trejdovať BTC deriváty s pákou až 1:100. Má to svoje výhody (pri pohybe o 1 % v smere vašej pozície ste 100 % v pluse), ale aj nevýhody. Popravde, na BitMex-e je tých nevýhod naozaj veľa, a z burzy robia jedno veľké kasíno. Viac si môžete prečítať v tomto článku.

Práve preto skôr odporúčam využiť služby rôznych dohodcov. My na Kryptomagazíne spolupracujeme so spoločnosťou RoboMarkets. Ak si u nich vytvoríte profil a splníte minimálne požiadavky, ZDARMA získate polročné členstvo na Trading11 v hodnote 80 €! Návod ako na to nájdete tu.

3. Strávte hluché obdobia štúdiom obchodovania

Nikto nie je tak dobrý obchodník, aby sa nemohol zlepšovať. V prípade väčšiny obchodníkov s kryptomenami to platí dvojnásobne. Naštudujte si nové formácie, obchodné stratégie, indikátory, prípadne si prečítajte niečo o histórii svetovej ekonomiky.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
North Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
North
Guest
North

Sorry, ale tieto rady ako pre debilov…